Specjalista ds.wsparcia technicznego

Ogłoszenie maxi
Gdynia Specjalista ds.wsparcia technicznego Umowa o pracę, Kontrakt B2B
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Analiza / Statystyka
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Zdalna,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Obowiązki
- Dbanie o jakość danych, które zbieramy, wytwarzamy i dostarczamy naszym Klientom.
- Tworzenie i utrzymywanie kont naszych Klientów.
- Poznanie mechanizmów monitoringu i analizy naszych klientów.
- Wsparcie kolegów i koleżanki w zakresie rozwiązywania problemów technicznych – związanych z aplikacjami, systemem oraz instalacją i konfiguracją sprzętu komputerowego.
- Rozbudowywanie i utrzymywanie narzędzi Excel'owych.
- Tworzenie i używanie makr oraz implementacja i rozbudowa prostych funkcji w VisualBasic.
- Analiza i przekształcanie danych.
- Śledzenie, eskalacja i dokumentowanie różnych problemów i rozwiązań.
- Możesz nie mieć kontaktu z klientem podczas wykonywania swoich obowiązków, będziesz współpracować z wewnętrznymi działami.

Kwalifikacje
- Dobra znajomość Microsoft Excel.
- Dobra znajomość Microsoft Windows.
- Minimum pół roku doświadczenia – w tym staże, praktyki.
- Mile widziane wykształcenie techniczne.
- Otwartość na zdobywanie nowej wiedzy technicznej.
- Komunikatywność i nastawienie na współpracę.
- Zaangażowanie, dokładność i samodzielność.
- Dobra organizacja własnej pracy.
- Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:
- Umowę o pracę w stabilnej firmie.
- Elastyczny czas pracy.
- Współpraca na zasadzie feedbacku.
- Nowoczesne narzędzia do pracy.
- Spotkania zespołowe, na których otrzymasz wsparcie w wykonywaniu swoich zadań.
- Możliwość wdrażania zaproponowanych zmian, pomysłów.
- Możliwość rozwoju w zależności od zainteresowań.
- Możliwość pracy zdalnej.
Informacje o firmie

Jesteśmy firmą, która od 15 lat specjalizuje się w tworzeniu innowacyjnych narzędzi analitycznych wspomagających zarządzanie biznesem gastronomicznym. Nasza firma stale się rozwija, dążąc do doskonałości w obszarze technologii i rozwiązań dla branży Horeca. Naszym produktem jest system do analizy rentowności lokali gastronomicznych, który umożliwia właścicielom i managerom restauracji kompleksową ocenę efektywności działalności, optymalizację procesów oraz podejmowanie trafnych decyzji biznesowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych.
Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Aktualizacja: 17.06.2024