Specjalista ds. Wsparcia Operacji

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne,
Windykacja,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Charakter pracy
Stacjonarna,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków
  • telefoniczna, mailowa i pisemna bieżąca obsługa Klientów
  • obsługa zapytań i reklamacji od Klientów i Kontrahentów
  • obsługa i nadzór nad obiegiem dokumentów
  • uzgadnianie płatności, rozliczeń, rozrachunków
  • monitorowanie stanu należności, weryfikacja ewentualnych zaległości
  • zadania związane ze wsparciem innych zespołów
Nasze wymagania
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • skrupulatność, dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • łatwość i szybkość w przyswajaniu nowej wiedzy
  • dobra organizacja pracy własnej
To oferujemy
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę na pełen etat
  • pracę w biurze w dobrze skomunikowanej lokalizacji (Gdańsk - Przymorze)
  • prywatną opiekę medyczną
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość pracy hybrydowej
  • brak dress code’u

Informacje o firmie
Jesteśmy mieszanką osób o różnych poglądach i doświadczeniach zawodowych, które połączyła pasja do consumer finance, chęć rozwoju oraz profesjonalizm. Dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były jeszcze bardziej przystępne i trafiały do coraz większego grona. W Paytree wierzymy, że każdy powinien mieć dostęp do finansowania swoich potrzeb.