Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Automatyka,
Elektronika / Elektryka
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Rekrutacja online
Tak

Nr ref: MTS/H/02/2024

Obecnie poszukujemy kandydatów oraz kandydatek do pracy w dziale handlowym na stanowisko:
Wymiar: cały etat
Nr ref. MTS/H/02/2024

Szczegółowy zakres obowiązków:
  • Współpraca i budowanie trwałych relacji z obecnymi klientami B2B firmy,
  • Aktywna analiza potrzeb klientów firmy i rynku,
  • Nawiązywanie współpracy z nowymi kontrahentami B2B,
  • Rozbudowa bazy partnerów i pozyskiwanie kontrahentów na produkty oferowane przez MTS,
  • Analiza, bieżąca obsługa i pozycjonowanie strony internetowej oraz aktualizacja portfolio produktów,
  • Analiza własnej bazy Klientów, ustalenie potrzeb Klientów i oferowanie produktów,
  • Promowanie i prezentowanie produktów Modern Tech Solutions,
  • Budowanie rozpoznawalności marki,
  • Stworzenie kalendarza targów branżowych w danym roku, organizacja wyjazdów na targi, w tym przygotowywanie stoisk na targach oraz reprezentowanie MTS na targach jako odwiedzający oraz wystawca,
  • Współtworzenie strategii handlowych,
  • Wsparcie w przygotowaniu materiałów marketingowych w Spółce,
  • Komunikacja posprzedażowa oraz rejestracja zgłoszeń klientów,
  • Prowadzenie profilu MTS na LinkedIn (cykliczne posty, przygotowanie opisów i zdjęć),
  • Przygotowanie ofert i negocjacje handlowe,
  • Wdrażanie strategii i działań marketingowych oraz handlowych Spółki,
  • Poszukiwanie ofert przetargowych i składanie ofert po merytorycznej wycenie przez zespół MTS.
Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenie przynajmniej średnie, wyższe będzie dodatkowym atutem,
  • Wiedzy technicznej w podstawowym zakresie,
  • Pasji w działaniu i zaangażowania w rozwój swoich kompetencji,
  • Umiejętności łatwego nawiązywania kontaktów,
  • Wsparcia w poszukiwaniu nowych rozwiązań usprawniających pracę,
  • Dobrej organizacji pracy i samodyscypliny, Systematyczności i samodzielności w działaniu,
  • Aktywnego prawo jazdy kat. B,
  • Chęci rozwoju w sprzedaży i handlu,
  • Inicjatywy w działaniu i aktywnego rozwiązywania problemów,
  • Determinacji w realizacji wyznaczonych celów.
Oferujemy:
  • Szkolenia produktowe oraz branżowe,
  • Ścieżkę wdrożenia w okresie adaptacji do nowych obowiązków,
  • Pracę głównie w siedzibie firmy,
  • Możliwość rozwoju osobistego oraz zawodowego – nie oczekujemy doświadczenia,
  • Wsparcie w rozwoju indywidualnych kompetencji,
  • Udział we współtworzeniu kierunków rozwoju firmy,
Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV na adres [ukryte] w terminie do 26.03.2024.

UWAGA: W temacie wiadomości proszę wpisać numerem referencyjny ogłoszenia oraz swoje imię i nazwisko.

Informacje o firmie
Świadczymy profesjonalne usługi w branży ciepłowniczej, automatyki budynkowej oraz energetycznej. Kompleksowo wykonujemy inwestycje z branży HVAC, w tym hybrydowe źródła ciepła.
Specjalizujemy się w projektowaniu i prefabrykacji rozdzielnic zasilająco-sterujących dla:
  • rozdziału energii elektrycznej
  • automatyki ciepłowniczej,
  • systemów automatyki budynkowej (BMS),
  • instalacji AKPiA,
  • odnawialnych źródeł energii.
Jesteśmy także producentem zasobników energii oraz pakietów bateryjnych produkowanych na zamówienie klientów w segmencie B2B.