Specjalista ds Zarządzania Procesami

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt
Branża / kategoria
Analiza / Statystyka,
Zarządzanie projektami,
Kontrola jakości / Audyt
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Twój zakres obowiązków:
W Gonito będziesz odpowiedzialny za udział w budowaniu i usprawnianiu procesów
biznesowych.
Twoje główne zadania to między innymi:
  • Kierowanie wszelkimi aspektami procesowymi, oraz monitorowaniem bieżących wskaźników KPI.
  •  Weryfikacja i mapowanie nowych obszarów rozwoju w obrębie działalności Gonito.
  • Analiza i optymalizowanie istniejących procesów w firmie.
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych.
  • Definiowanie i wdrażanie nowych procedur.
  • Audyt oraz wdrażanie nowych rozwiązań software w organizacji.
  • Raportowanie działań i współpraca bezpośrednio z Headem Działu Performance Excelence.
  • Wspieranie ciągłego doskonalenia i rozwiązywania problemów z wykorzystaniem narzędzi Lean Management
Wymagania:
  • Doświadczenie w zarządzaniu procesami/projektami.
  • Znajomość MS Excel na poziomie zaawansowanym.
  • Zdolność myślenia analitycznego.
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne.
  • Umiejętność dobrej organizacji własnej pracy.
  • Znajomość metodologii Lean Managment.
Mile widziane:
  • Znajomość zagadnień związanych z branżą e-commerce oraz marketplace;
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osiągania ambitnych celów.
  • Możliwość proponowania i wdrażania własnych rozwiązań.
  • Zatrudnienie w oparciu o model B2B.
  • Narzędzia pracy (komputer, telefon).
  • Przyjazną atmosferę pracy, ambitny i zaangażowany zespół.
  • Ruchome godziny rozpoczynania pracy: u nas nie ma spóźnień
  • Brak dress code'u
  • Nowocześnie wyposażone biuro (Gdynia, Redłowo).

Informacje o firmie
Gonito to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się Firma. Od ponad pięciu lat aktywnie
działamy w branży e-commerce, pośrednicząc w sprzedaży na największej platformie
sprzedażowej w Europie. Gonito jako pierwsza polska firma została certyfikowanym

dostawcą usług w sieci Amazon Service Provider Network (Amazon SPN) i jako lider na
rynku cieszy się dużą rozpoznawalnością w branży. W związku z rosnącym zainteresowaniem
naszymi usługami w Polsce i Europie oraz dynamicznym rozwojem, poszerzamy nasz już
ponad 150-osobowy Zespół i zapraszamy do niego również Ciebie!

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 65014160
  • Data wyróżnienia: 04.11.2022
  • Data wprowadzenia: 20.09.2022
  • Aktualizacja: 26.10.2022