Specjalista (junior/mid) social media & video

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5000 - 7000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Animacja komputerowa,
Marketing,
Media społecznościowe
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

5000-7000 brutto/miesiąc, umowa o pracę

Zadania:
  • wypracowywanie koncepcji i tworzenie treści do social media (foto i video, na Instagram, Facebook, LinkedIn i TikTok);
  • nagrywanie i montaż materiałów video;
  • realizowanie sesji zdjęciowych;
  • śledzenie trendów i nowości oraz przekładanie ich na bieżące działania;
  • współorganizacja live'ów i sesji nagraniowych z zespołem projektowym oraz klientami.

Wymagania:
  • umiejętność tworzenia materiałów foto i video na social media;
  • dobra znajomość narzędzi Adobe Creative Cloud (Premiere, Photoshop, Lightroom, Illustrator, After Effects);
  • znajomość aplikacji i programów do obróbki i montażu treści z poziomu smartfona (typu CapCut, InShot, Lightroom itp.);
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w social mediach;
  • kreatywność i wysokie poczucie estetyki;
  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy jako samodzielny twórca social media w agencji reklamowej lub po stronie marki.

Mile widziane:
  • umiejętności motion design;
  • doświadczenie z kamerami Sony;
  • znajomość trendów i działań algorytmów w social mediach;
  • umiejętność podstawowych zasad copywritingu, lekkie pióro i bardzo dobra znajomość gramatyki, ortografii, składni;
  • umiejętność tworzenia grafik, animacji.

Oferujemy:
  • wsparcie zespołu, swobodną atmosferę;
  • elastyczne godziny pracy;
  • biuro w centrum, doskonale skomunikowane;
  • szkolenia.

Wyślij do nas CV i portfolio (może być profil na Instagramie) na [ukryte]