Specjalista/ ka Biura Obsługi Klienta i Transportu

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 6 dni temu | Nr ref: BOK/07/2019

BAUKRANE BUDOWNICTWO Sp. z o.o. Sp. k. kompleksowo obsługuje klientów w zakresie wynajmu, sprzedaży sprzętu budowlanego od 2008 r. Specjalizujemy się w wynajmie i sprzedaży systemów szalunkowych (deskowań), żurawi górno i dolno-obrotowych, ogrodzeń budowlanych, kontenerów oraz elektronarzędzi. Do każdej z tych usług oferujemy doradztwo techniczne i logistyczne.

Pracuj i rozwijaj się z Baukrane !

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko: Specjalista w Biurze Obsługi Klienta i Transportu
Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:
  • nadzór nad dokumentacją dotyczącą wydań i zwrotów towarów,
  • organizowanie i koordynacja transportów do klientów i tworzenie dokumentacji z tym związanej,
  • wystawianie dokumentów wydań, zwrotów oraz sprzedażowych,
  • kontakt z klientem w celu ustalenia i pomocy w doborze asortymentu,
  • kontrolowanie przesunięć magazynowych,
  • przygotowywanie protokołów jakościowych i ilościowych wydań/zwrotów,
  • nadzór nad efektywną i terminową realizacją zamówień w celu zapewnienia wysokiej jakości usług,
  • obsługa programu fakturowo-magazynowego,
  • bieżące monitorowanie stanów magazynowych.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, mile widziane budowlane lub logistyczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,
  • znajomość programu Microsoft NAV będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność pracy pod presją czasu i ustalania priorytetów,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • elastyczność, otwartość na zmiany,
  • umiejętność logicznego myślenia,
  • zaangażowanie w realizację powierzonych zadań.
Oferujemy:
  • pakiet narzędzi służbowych,
  • wsparcie ze strony bezpośredniego przełożonego i pozostałej części zespołu,
  • samodzielną i stałą pracę w stabilnej firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • pełny (1/1) wymiar czasu pracy,
  • przyjazne warunki pracy w otwartym zespole,
  • pakiet benefitów (karta MultiSport, opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie PZU).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Przesyłając swoją aplikację, wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach na potrzeby danego projektu rekrutacyjnego.
zobacz klauzule

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 6 dni temu
583451 Zadzwoń
z...@baukr... Wyświetl e-mail
BAUKRANE BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIED
Adres
Gdańsk Osowa
JANA KEPLERA 36
Ważne jeszcze 24 dni (do 11.08.2019)
obserwuj to ogłoszenie

Profil pracodawcy

Baukrane Budownictwo Sp. z o.o. Sp. k. kompleksowo obsługuje klientów w zakresie wynajmu, sprzedaży sprzętu budowlanego od 2008 r. Specjalizujemy się w wynajmie i sprzedaży systemów szalunkowych (deskowań), żurawi górno i...

Zobacz profil employer_photo
Zobacz dane kontaktowe
Miasto
Gdańsk
Ulica i nr
Jana Keplera 36
NIP
584-26-59-127
baukrane.pl
  • Numer ogłoszenia: 62698201
  • Data wyróżnienia: 12 lipca 2019
  • Data wprowadzenia: 12 lipca 2019
  • Aktualizacja: 12 lipca 2019
  • Wyświetleń: 353
  • Wyświetleń na liście: 8 438
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
Zadzwoń SMS