Specjalista / Specjalistka ds. administracyjnych

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4300 - 5000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Sekretariat / Recepcja,
Stanowiska asystenckie,
Wsparcie administracyjne
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie i bieżąca obsługa kancelarii;
  • prowadzenie ewidencji faktur i korespondencji;
  • koordynacja obiegu dokumentów;
  • organizacja wyjazdów służbowych, spotkań z kontrahentami, imprez dla pracowników;
  • przygotowywanie dokumentów wewnętrznych firmy oraz pism;
  • organizacja zaopatrzenia biura oraz biur budowy.
Wymagania:
  • zaangażowanie w realizowane zadania i cele;
  • znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych;
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office;
  • odpowiedzialność, sumienność i skrupulatność;
  • wysoka kultura osobista.
Mile widziane:
  • wykształcenie wyższe;
  • prawo jazdy;
  • inicjatywa, kreatywność i chęć do działania;
  • samodzielność w działaniu i umiejętność wyszukiwania rozwiązań a nie problemów.
My oferujemy:
  • umowa o pracę lub inny wybrany sposób zatrudnienia;
  • możliwość wdrażania w życie własnych pomysłów ;
  • przyjazne środowisko pracy;
  • ubezpieczenie na życie;
  • dofinansowanie do karty MultiSport i prywatnej opieki medycznej.
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie swoich zgłoszeń na adres [ukryte]
Informacje o firmie
Działamy w branży automatyki od ponad 10 lat i w tym czasie ugruntowaliśmy swoją pozycję na pomorskim rynku stając się jednym z liderów BMS w regionie. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie projektowania, wykonania i serwisu systemów zarządzania budynkiem wraz z wykonaniem robót elektrycznych, teletechnicznych i prefabrykacją rozdzielnic. Naszym celem jest wdrażanie optymalnych i zorientowanych na każdego klienta rozwiązań, które udaje nam się uzyskać dzięki wieloletniej znajomości rynku, współpracy z kluczowymi producentami oraz zdobytemu doświadczeniu w budowie systemów automatyki budynkowej.

Aktualizacja: 09.04.2024