Specjalista / Specjalistka ds. rezerwacji, sprzedaży

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5384 - 8317
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Hotelarstwo,
Sprzedaż / doradztwo,
Zarządzanie nieruchomością
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków
  • Skuteczna sprzedaż usług obiektu hotelowego
  • Obsługa recepcji
  • Bieżąca analiza rynku
  • Obsługa narzędzi do rezerwacji pobytów
  • Współpraca z pozostałymi obszarami firmy
  • Koordynowanie prac obsługi pobytów (serwis sprzątający, konserwator)
  • Tworzenie ofert handlowych w oparciu o potrzeby klienta
  • Promowanie działań usprawniających sprzedaż – przygotowanie materiałów promocyjnych
  • Realizowanie planów sprzedażowych
  • Pozyskiwanie nowych klientów. Wprowadzanie nowych obiektów, negocjacje, nawiązywanie współpracy
  • Prowadzenie bazy klientów
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • Negocjowanie umów i warunków współpracy z kontrahentami
  • Dbanie o wizerunek recepcji
  • Sprawna, profesjonalna i życzliwa obsługa gości/klientów
  • Aktywny wkład w tworzeniu dobrego wizerunku firmy
  • Koordynacja przy tworzeniu stron internetowych (bieżąca administracja stron)
  • Budowanie marki
Nasze wymagania
  • Znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w pracy w hotelu lub w działalności związanej w wynajmem krótko i długoterminowym na stanowisku recepcja/rezerwacja/sprzedaż
  • Znajomość MS Office
  • Znajomość podstawowych narzędzi do rezerwacji
  • Umiejętne posługiwanie się mediami społecznościowymi
  • Odpowiedni i stosowny ubiór w miejscu pracy
  • Samodzielność, zaangażowanie, pozytywne nastawienie
Mile widziane
  • Znajomość innych języków obcych
To oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Godne wynagrodzenie (stała 4000 zł + prowizja wypracowana szacowana na ok 2000 zł)
  • Transparentna komunikacja
  • Rozwój poprzez dodatkowe szkolenia (e-commerce, marketing, obsługa narzędzi)
  • Dofinansowanie do kart multisport

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CNTI Sp. z o. o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko

Aktualizacja: 06.03.2024