Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży B2B

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4000 - 6500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Sprzedaż B2B
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Nie
Rekrutacja online
Tak

 Twój zakres obowiązków
  • Aktywne i kreatywne poszukiwanie klientów biznesowych (Cold Calling, Cold Mailing) zainteresowanych wdrożeniem systemu lojalnościowego
  • Poszukiwanie nowych kanałów sprzedażowych
  • Gromadzenie informacji o bieżących potrzebach istniejących i potencjalnych klientów
  • Kwalifikacja potencjalnych klientów
  • Aktywny udział w spotkaniach biznesowych
  • Opracowanie i prezentacja ofert handlowych
  • Wystawianie dokumentów sprzedaży
  • Przeprowadzanie prezentacji oferowanych usług, prezentacji demo i case studies
  • Realizacja ustalonych celów KPI i planów sprzedażowych
  • Utrzymanie i aktualizacja bazy danych CRM dotyczącej klientów
  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji w celu sugerowania udoskonaleń i zmian w produktach firmy
  • Aktywna obecność na LinkedIn
  • Sporządzanie zestawień, raportów i analiz z zakresu sprzedaży
  • Stały kontakt z klientami, budowanie relacji, informowanie o statusie projektów
  • Dbałość o utrzymywanie możliwie najwyższej rentowności kontraktów
  • Ustalanie terminów spotkań klientów z doradcami
  • Współpraca z doradcami w celu optymalizacji procesu nawiązywania kontaktu i współpracy z klientami
Nasze wymagania
  • Łatwość w korzystaniu z aplikacji i systemów IT wspomagających pracę
  • Umiejętność efektywnego prowadzenia rozmów telefonicznych oraz zdobywania informacji o klientach i ich potrzebach
  • Komunikatywność i umiejętność atrakcyjnego prezentowania produktów/usług przez telefon i komunikatory internetowe
  • Zaangażowanie, skrupulatność, cierpliwość, umiejętność aktywnego słuchania i budowania długotrwałych relacji z klientami
  • Doskonała organizacja czasu pracy, aktywna postawa i zorientowanie na cel
  • Zdolność do samodzielnej realizacji zadań i dotrzymania terminów (KPI)
  • Pozytywne nastawienie do życia i procesu sprzedaży
  • Chęć rozwijania swoich umiejętności sprzedażowych
Mile widziane
  • Doświadczenie w obszarze obsługi klienta, sprzedaży telefonicznej lub wsparcia sprzedaży
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu kontaktów biznesowych poprzez Linkedin
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
To oferujemy
  • Ciekawą pracę w luźnej atmosferze przy realizacji tylko ambitnych projektów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy + systemu motywacyjnego
  • Możliwość pracy zdalnej (w trybie hybrydowym)
  • Bazę wiedzy o procesach sprzedażowych i oferowanych usługach
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Realny udział w budowaniu marki i wpływ na rozwój organizacji
  • Brak struktur korporacyjnych, wysoką niezależność stanowiska
  • Szkolenia branżowe
Informacje o firmie
Jesteśmy dostawcą systemu informatycznego do obsługi programów lojalnościowych i motywacyjnych - Loyalty Starter. Naszą misją jest pomaganie firmom w realizacji ich strategii związanych z pozyskiwaniem i lojalizacją klientów.

Z naszego systemu korzystają firmy z najróżniejszych branż, zaczynając od handlu detalicznego i usług, na producentach i dystrybutorach kończąc. Potencjał sprzedażowy jest ogromny. Aktualnie szukamy osoby, która go odpowiednio wykorzysta. Jeśli czujesz się na siłach i możesz pomóc nam w dotarciu do nowych klientów i kanałów sprzedaży, zapraszamy do przesłania aplikacji.

Aktualizacja: 26.05.2023