Specjalista/-tka ds. Administracyjnych

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Sekretariat / Recepcja,
Stanowiska asystenckie,
Wsparcie administracyjne
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

W związku ze stałym rozwojem firmy i zwiększającą się liczbą realizacji, PBC Sp. z o.o. poszukuje do zespołu osób na stanowisko Specjalista/-tka ds. Administracyjnych

Twój zakres obowiązków:
  • obsługa administracyjna i organizacyjna biura;
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej;
  • skanowanie dokumentacji i rejestracja w systemie;
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w firmie;
  • współpraca z Zarządem i pozostałymi działami w kwestiach; administracyjnych i organizacyjnych;
  • utrzymywanie kontaktów z urzędami i dostawcami usług;
  • kontrola i zaopatrzenie biura w niezbędne materiały;
  • przygotowywanie raportów, zestawień i pism;
  • nadzór nad obiegiem dokumentów firmowych związanych ze środkami trwałymi, pojazdami, ubezpieczeniami, leasingami i innymi.
Nasze wymagania:
  • wykształcenie co najmniej średnie;
  • doświadczenie na stanowisku administracyjnym;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • znajomość pakietu Office a w szczególności narzędzia Excel;
  • zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania.
To oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • niezbędne narzędzia do pracy;
  • dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego z pakietem medycznym oraz karty Multisport;
  • spotkania integracyjne;
  • możliwość rozwoju i zdobycia uprawnień;
  • miłą atmosferę w pracy.
Prosimy o przesyłanie CV na podany adres mailowy: [ukryte] tytułem Specjalista/-tka ds. Administracyjnych.

Informacje o firmie
PBC Sp. z o.o. jako filar Grupy PBC jest prężnie rozwijającą się firmą z sektora branży budowlanej. Realizujemy i nadzorujemy projekty budowlane o szerokim spektrum działania.

Marka PBC stale się rozwija i tworzy kolejne gałęzie naszej grupy. Obecnie działamy w sektorze: realizacji budowalnych, branży metalurgicznej, prefabrykacji stali oraz obrotu nieruchomościami i rynku deweloperskiego.

Firma to ludzie, to oni tworzą tę profesjonalną markę. To ich rękoma realizujemy marzenia inwestorów. Szacunek dla siebie i do naszych partnerów inspiruje nas każdego dnia. Zaufanie naszych Inwestorów jest podporą naszego sukcesu i kluczem do partnerstwa.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PBC Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)

Aktualizacja: 26.03.2024