Specjalista_ka ds. ochrony środowiska (umowa czasowa)

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
BHP,
Kontrola jakości / Audyt
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Książeczka sanepidowska
Tak

Unilever w Baninie k. Gdańska to fabryka, w której produkujemy lody ALGIDA.
To tu powstają Wasze ulubione lody, które od ponad 30 lat wywołują uśmiechy na twarzach konsumentów na całym świecie!

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. ochrony środowiska

Twoje zadania:
  • Zapewnienie zgodności działań firmy z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska
  • Promowanie kultury oraz świadomości środowiskowej wśród pracowników
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia zgodności działań
  • Uczestniczenie w audytach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie ustalonych działań ochrony środowiska
To oferujemy:
  • zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (umowa czasowa) w międzynarodowej firmie
  • system premiowy uzależniony od wyników pracy
  • pracę w systemie PN-PT i elastyczny czas pracy
  • najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości
  • bezpośredni udział w projektach związanych z budowaniem ekoświadomości
       PAKIET Benefitów z których skorzystasz Ty i Twoi bliscy, m.in.:
  • darmową, prywatną opiekę medyczną Medicover
  • kartę sportową MultiSport w świetnej cenie
  • świadczenia urlopowe i świąteczne z ZFŚS
  • pracowniczy Program Emerytalny
  • możliwość zakupu produktów Unilever w atrakcyjnych cenach
  • dofinansowanie do wypoczynku dla pracowników i dzieci
  • dodatkowy płatny urlop wypoczynkowy
  • benefity świąteczne
  • parking dla pracowników
  • najlepsze na świecie LODY
Dołącz do nas jeśli:
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub związane z ochroną środowiska, inżynierią środowiska lub chemią środowiska
  • Bardzo dobra znajomość przepisów dotyczących ochrony środowiska oraz norm i standardów związanych z działalnością firm
  • Doświadczenie zawodowe min. 2 lata na podobnym stanowisku
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy.
Mile widziane: Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
Informacje o firmie
Fabryka Unilever w Baninie ok.Gdańska powstała ponad 30 lat temu z pasji do lodów, którą chcemy kontynuować przy pomocy najnowszych technologii oraz zaangażowania pracowników.
Algida w Baninie jest jedną z największych fabryk lodów premium: Magnum, Carte D’or i Twister. Jesteśmy dumni ze swoich najwyższych standardów bezpieczeństwa i jakości pośród konkurencji na rynku.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU EKSPERTÓW OD PYSZNOŚCI!

Chcesz poznać więcej informacji na temat naszej fabryki? Zajrzyj na naszą stronę www.unileverbanino.pl

Aktualizacja: 11.04.2024