Specjalistka / Specjalista ds. techniczno - handlowych

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Twój zakres obowiązków
  • Budowanie oraz utrzymywanie relacji z Klientami
  • Prowadzenie negocjacji i przygotowanie ofert handlowych
  • Kontrolowanie przebiegu współpracy z aktualnymi klientami
  • wprowadzanie dokumentów do systemu
  • Sporządzanie raportów
Nasze wymagania
  • Znajomość MS Excel
  • Zdolności techniczne i analityczne
  • Nastawienie na realizację wyznaczanych celów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja czasu pracy
Mile widziane: Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Preferencyjne warunki grupowego ubezpieczenia na życie
  • Narzędzia do pracy telefon, komputer
Benefity:
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
Informacje o firmie
Mobilbox to grupa wyspecjalizowanych spółek na świecie oferujących kontenery i świadczących usługi w zakresie wynajmu kontenerów, sprzedaży kontenerów, serwisu kontenerów oraz budownictwa modułowego / kontenerowego.  W Polsce jesteśmy jedną z największych firm w branży kontenerowej, obsługującą małe i średnie firmy, prywatnych, przedsiębiorców, koncerny korporacje, instytucje państwowe i osoby prywatne, bezpośrednio od naszych przedstawicieli z oddziałów zlokalizowanych w miastach: Warszawa, Łódź, Wrocław, Gdańsk, Kraków, Rzeszów, Katowice, Szczecin, Poznań, Białystok, Dębica, Toruń, Lublin i Ostrowiec Świętokrzyski.

Wysyłając swoje CV oświadczasz, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, umieszczone na stronie Polityka Prywatności i akceptuję jej treść. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę MOBILBOX POLSKA Sp.z o.o. moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r. poz. 1000).

Aktualizacja: 05.04.2024