Specjalisty ds. sprzedaży

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Marketing,
PR,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

                                           My Story Gdynia Hotel poszukuje:

                                        Specjalisty ds. marketingu i sprzedaży

Poszukujemy osoby, która uwielbia wyzwania, specjalizuje się w działaniach marketingowych i sprzedażowych i lubi swoją pracę.

Hotel My Story Gdynia jest unikatowy, stworzony z zgodnie z koncepcją i filozofią dobrego snu, jest idealny do promowania i sprzedaży.

Poszukujemy osoby, która ma głowę pełną pomysłów, lubi hotelarstwo, jest energiczna i otwarta na nowe wyzwania. Specjalista ds. marketingu zajmuje się planowaniem, koordynacją i realizacją działań marketingowych i sprzedażowych.

Twoje obowiązki:
  • tworzenie ofert sprzedażowych
  • prowadzenie aktywnej sprzedaży usług hotelowych, gastronomicznych i konferencyjnych
  • przygotowywanie ofert handlowych, prezentacji, imprez dla klientów
  • wykorzystywanie narzędzi i wiedzy marketingowej do promowania hotelu i sprzedaży ofert
  • tworzenie materiałów reklamowych
  • e-mail marketing
  • tworzenie grafik, materiałów do codziennej komunikacji
  • współpraca z każdym działem Hotelu
  • realizacja ustalonych celów sprzedażowych
  • aktywny udział w akcjach promocyjnych organizowanych przez hotel
  • budowanie pozytywnego wizerunku marki
Nasze wymagania:
  • znajomość najnowocześniejszych narzędzi i rozwiązań marketingowych i sprzedażowych
  • umiejętność planowania i organizacji działań marketingowych i sprzedażowych
  • znajomość Fb, Ig
  • znajomość Canva
  • doświadczenie w podobnej branży
  • nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista
  • komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji
  • dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu
  • sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie
A Tobie oferujemy:
  • bardzo ciekawą pracę w nowy hotelu w Centrum w Gdyni
  • potrzebne do pracy narzędzia,
  • pakiet medyczny,
  • kartę multisport,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie/umowę o pracę,
  • pracę w pełnym wymiarze godzin, stacjonarnie w hotelu,

Aktualizacja: 27.02.2024