Ogłoszenie nieaktualne

Spedytor Morski

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Spedycja
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

OBOWIĄZKI:
pozyskiwanie zleceń spedycyjnych we frachcie morskim
wysoka jakość obsługi Klienta
nawiązywanie i podtrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
kontakt z armatorami, agentami celnymi i przewoźnikami
negocjowanie stawek, przygotowywanie ofert oraz odpowiedzialność za dokumentację spedycyjną
realizacja założeń budżetowych

OCZEKUJEMY:
min. 2 lata doświadczenia w spedycji morskiej
wykształcenie preferowane wyższe kierunkowe (logistyka, transport i spedycja itp.)
bardzo dobra znajomość języka angielskiego
zaawansowana znajomość MS Office, z naciskiem na Excel
prawo jazdy kat. B
samodzielność, orientacja na cel i działanie
zorientowanie na klienta
umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach

Oferujemy:
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
stabilną, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się organizacji,
możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail m.talecka@erontrans.pl . Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami. W aplikacji prosimy o umieszczenie następującej informacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencję Celną Erontrans Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, Aleja Solidarności 1C dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, a także na potrzeby przyszłych rekrutacji zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych osobowych.

Aktualizacja: 10.04.2024