Spedytor

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Spedycja
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Zakres obowiązków:
  • przyjmowanie i realizacja zleceń spedycyjnych,
  • prowadzenie dokumentacji operacyjnej,
  • planowanie transportu z wykorzystaniem taboru własnego jak i kontrahentów,
  • utrzymywanie i rozwój współpracy z klientami i podwykonawcami,
  • optymalizacja kosztów.
  • dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe
  • znajomość obsługi pakietu MS Office
  • znajomość języka obcego mile widziana
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,,
  • komunikatywność, umiejętności negocjacyjne,
  • dobra organizacja pracy, dokładność
  • samodzielność,
  • umiejętność pracy w zespole,
Oferujemy:
  • stałą i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • motywacyjny system premiowy uzależniony od wyników
  • możliwość rozwoju.
Informacje o firmie
Max Laufer to nowoczesna, prężnie działająca firma transportowa o utrwalonej pozycji na rynku usług transportowych. Firma działa od 1997 roku, od samego początku stawiamy na jakość i solidność świadczonych usług.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64453046
  • Data wprowadzenia: 01.09.2021
  • Aktualizacja: 15.10.2021