Sprzedawca do sklepu medycznego

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Medycyna,
Obsługa klienta,
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Firma Perukmania zatrudni osobę do pracy w sklepie medycznym w Gdańsku Oliwie na stanowisku konsultant.

Wymagania:
- wykształcenie min. średnie
- umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku
- komunikatywność
- empatia, wysoka kultura osobista
- umiejętność obsługi komputera i kasy fiskalnej
- biegła znajomość języka polskiego
Obowiązki:
- praca z pacjentem w sklepie stacjonarnym
- profesjonalna pomoc i doradztwo w doborze produktów medycznych
- obsługa sklepu internetowego
- prowadzenie social mediów
- powadzenie bieżącej dokumentacji sklepu
- praca również w soboty
Oferujemy:
- pracę na samodzielnym stanowisku
- pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- pracę na 3/4 etaty z możliwością zwiększenia do całego po okresie próbnym
- stabilne zarobki
- szkolenie przygotowawcze do samodzielnej pracy
- stałe i profesjonalne doradztwo

CV należy kierować na adres e-mailowy : [ukryte]
Szukamy Pań do pracy z osobami chorymi onkologicznie ( 90% naszych pacjentów to kobiety).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)