Ogłoszenie nieaktualne

Sprzedawca farb

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

DO SKLEPU W WEJHEROWIE POSZUKUJEMY
SPRZEDAWCY
Zakres Obowiązków:
  • Sprzedaż nowoczesnych produktów dekoracyjnych oraz przemysłowych, dopasowanych do potrzeb klienta
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych produktów
  • Realizowanie i monitorowanie zamówień klienta (min. kolorowanie farb i pakowanie palet)
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami
  • Dbanie o wizerunek sklepu, dostępności i ekspozycji towaru
Nasze wymagania:
  • Doświadczenie w pracy z obsugą klienta
  • Znajomość obsługi komputera/ Ms Office
  • Mile widziana: Podstawowa wiedza na temat materiałów budowlanych, w tym produktów farbiarskich.Umiejętność obsługi kasy fiskalnej.
  • Chęć rozwoju w branży sprzedaży farb
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejtność pracy w dynamicznym środowisku
  • Umiejtność pracy w zespole
  • Wysoka kultura osobista
Z uwagi na specyfikę pracy, oferta dedykowana jest dla mężczyznom.

Informacje o firmie

Firma AL-KOR z siedzibą w Gdyni, jest jedynym autoryzowanym dystrybutorem farb marki Sigma Coatings należącej do ogólnoświatowego lidera wśród producentów farb PPG Coatings, na terenie Północnej Polski w dziale farb antykorozyjnych.
Al-KOR od chwili powstania w 1998 roku, zajmuje się dystrybucją farb stosowanych do ochrony i renowacji wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych, żeliwnych, ocynkowanych, wykonanych z metali lekkich, betonowych, stosowanych w różnych środowiskach korozyjnych.

Administratorem danych osobowych jest Al-Kor One sp.zo.o. z siedzibą przy ul. Olimpijskiej 2, 81-538 Gdynia. W każdym przypadku Pani/ Pan może skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych na wyżej wskazany adres korespondencyjny z dopiskiem: Inspektor Ochrony Danych, e-mailowo pod adresem poczty elektronicznej: iod@al-kor.eu Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie: obowiązujących przepisów prawa m.in. Kodeksu pracy; wyrażonej przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych w sytuacjach, gdy przepis prawa nie daje podstaw do przetwarzania danych; jeżeli kandydat wyrazi odrębną, dobrowolną zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych do przyszłych rekrutacji przez zamieszczenie odpowiedniego oświadczenia w swoim zgłoszeniu aplikacyjnym. W tym celu prosimy o zamieszczenie oświadczenia następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Al-Kor Wojciech Borowski moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym do potrzeb przyszłych rekrutacji". Odbiorcami danych osobowych będą podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu i na rzecz Al-Kor Wojciech Borowski na podstawie zawartej umowy oraz inne podmioty uprawnione na podstawie przepisów prawa. Dane osobowe będą przetwarzane: nie dłużej niż przez okres trzech miesięcy po zakończeniu procesu rekrutacji. W uzasadnionych przypadkach będą przechowywane zgodnie z innymi przepisami prawa, w tym z Kodeksem cywilnym; w przypadku osób, które wyraziły zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach przyszłych rekrutacji, nie dłużej niż przez okres 12 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo: dostępu do treści swoich danych; do ich sprostowania, gdy są niezgodne ze stanem rzeczywistym; do ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także przenoszenia danych w przypadkach przewidzianych prawem; do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych; do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed cofnięciem zgody; do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji celu, o którym mowa w pkt 3. Przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c) i a) oraz art. 9 ust. 2 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych; Dz.U.UE.L.2016.119.1).