Ogłoszenie nieaktualne

Sprzedawca-kasjer

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Książeczka sanepidowska
Tak

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  •     doradca klienta w sklepie
  •     obsługa kasy fiskalnej
  •     przyjmowanie dostaw, wykładanie towaru na półki
  •     dbałość o dobry wizerunek sklepu
NASZE OCZEKIWANIA:
  •     książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  •     mile widziana podstawowa znajomość języków obcych, np. angielski
  •     otwartość, komunikatywność, kreatywność
  •     punktualność i wysoka kultura osobista
OFERUJEMY:
  •     indywidualne szkolenia z zakresu towaroznawstwa
  •     elastyczny grafik pracy (praca również w wybrane weekendy)
  •     przyjazną atmosferę
  •     zniżki pracownicze
  •     stabilną pracę w firmie o wieloletniej tradycji i doświadczeniu
Zainteresowane osoby zachęcamy do odwiedzenia naszych delikatesów w Gdańsku, i osobistego złożenia CV lub prosimy przesłać aplikację ze zdjęciem na adres: [ukryte]

Aktualizacja: 15.05.2023