Sprzedawca Na stacji benzynowej BP

Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Wynagrodzenie brutto
1000 - 5000
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

OFERUJEMY:
-umowę zlecenie w różnym wymiarze godzin miesięcznie
-pracę w elastycznym systemie zmianowym 8 i 12 godzinnym
-szkolenie wdrożeniowe na stanowisko pracy
-dodatki za pracę w święta
-gwarantowane wynagrodzenie wypłacane do 10 danego miesiąca
-premie uznaniowe jak również od sprzedaży
-rabat na ofertę gastronomiczną

OBOWIĄZKI:
-zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta
-aktywna sprzedaż towarów
-dbałość o estetykę, porządek i higienę na stacji

WYMAGANIA:
-uczciwość, odpowiedzialność i dyspozycyjność
-pozytywne nastawienie do i staranność wykonywania zadań
-łatwość w nawiązywaniu kontaktów
Informacje o firmie
BP to jeden z największych na świecie koncernów paliwowych prowadzących dynamicznie rozwijającą się sieć nowoczesnych stacji benzynowych. To duża, renomowana i wiarygodna firma, obecna na rynku polskim od ponad 20 lat .

Prosimy o składanie CV (zdjęcie) na adres monikawocial2@gmail.com lub na stacji BP Rumia ul. Jana III Sobieskiego 119 wraz z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).