Sprzedawca wycieczek + obsługa social media

Jestem
Osobą prywatną
Wymiar pracy
Pełny etat,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Wynagrodzenie brutto
65535 - 12000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Turystyka
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie
Praca za granicą
Tak
Rekrutacja online
Tak

Do pracy na sezon turystyczny 2024, do naszego biura w Alanii (Turcja) szukamy osoby na stanowisko spejalisty ds. sprzedaży i social mediów :)

Twoje zadania:
  • sprzedaż wycieczek fakultatywnych dla polskich turystów
  • kontakt z klientami, udzielanie informacji, przyjmowanie rezerwacji
  • publikowanie treści na facebooku i instagramie
  • digital marketing

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie w euro (podstawa + prowizje)
  • atrakcyjna lokalizacja, mieszkanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę
  • praca w miłej atmosferze, we wspierającym środowisku ludzi różnych narodowości
  • rozwój na wielu płaszczyznach (komunikacja, sprzedaż, digital marketing)
  • rozwój kreatywny (tworzenie materiałów na facebook i instagram)
  • poznawanie Turcji od kuchni, możliwość udziału w wycieczkach

Jeśli:
  • charakteryzuje cię otwartość, elastyczność, komunikatywność, optymizm, ciekawość poznania nowej kultury
  • znasz angielski na poziomie kominikatywnym
  • swobodnie poruszasz się w środowisku internetu i social mediów
  • chcesz rozwinąć swoje umiejętności
  • jesteś kreatywna/y
  • jesteś dyspozycyjna/y od kwietnia lub maja...

...To szukamy właśnie ciebie!
Jeśli nie masz doświadczenia i nie znasz języka tureckiego, o nic się nie martw, nie wymagamy jego znajomości, a wszystkiego potrzebnego do pracy z przyjemnością cię nauczymy. Wystarczy nam twoja motywacja! :D

Jeśli jesteś zainteresowany/a to wyślij CV po polsku lub angielsku na [ukryte]
Informacje o firmie

Ikaros Turizm i sub-firma Jointrips to lokalne biuro turystyczne w Alanii, w Turcji. Zajmujemy się organizacją i sprzedażą wycieczek fakultatywnych na Riwierze Tureckiej. Obsługujemy turystów z Polski, Czech, Słowacji i Węgier. Możliwość rozwoju w naszej firmie rozciąga się na wielu płaszczyznach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do kontaktu z nami. :)
E-mail: [ukryte]
Whatsapp: +90 541 947 07 77 (turecki numer)
Polski numer: [ukryte]