Staż w obszarze Data Science

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Analiza / Statystyka,
Ubezpieczenia
Poziom stanowiska
Praktykant / Stażysta
Charakter pracy
Hybrydowa
Status studenta
Tak

Aktualizacja: 8 dni temu

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Sopot, ul. Hestii 1

Twój zakres obowiązków:

  • wsparcie przy tworzeniu narzędzi analitycznych,
  • przygotowywanie analiz i raportów dotyczących otoczenia biznesowego i prawno-regulacyjnego,
  • udział w testach / pilotażach / wdrożeniach,
  • uczestnictwo w spotkaniach wewnętrznych (projektowych, koncepcyjnych itp.),
  • zaangażowanie w realizację bieżących zadań zespołu.

Nasze wymagania:

  • aktywny status studenta,
  • dostępność minimum 3 dni w tygodniu w czasie trwania roku akademickiego,
  • umiejętność sprawnego wykorzystywania MS Excel z VBA w raportach i analizach,
  • swoboda w posługiwaniu się językiem R oraz Python,
  • podstawowa znajomość SQL,
  • otwarty umysł, gotowość do nauki, komunikatywność.

Zapraszamy studentów IV i V roku kierunków:
  • matematyka i jej specjalizacje,
  • inżynieria danych,
  • statystyka ubezpieczeniowa,
  • informatyka i ekonometria,
  • finanse i rachunkowość.

To oferujemy:

  • szansę na zdobycie cennego doświadczenia,
  • realny wpływ na swój rozwój oraz ścieżkę kariery,
  • praktyczną naukę pod okiem profesjonalistów,
  • elastyczne godziny pracy, umożliwiające pogodzenie jej z studiami,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • najwyższe standardy pracy i przyjazną atmosferę,
  • miejsce pracy dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością.

Zainteresowanych Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o dokładne wypełnienie formularza rekrutacyjnego dostępnego po kliknięciu w przycisk „aplikuj”.

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 12 dni temu
Ogłoszenie premium
avatar

Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia S.A.

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Lokalizacja

Adres
Sopot Dolny Sopot
Hestii 1

Profil pracodawcy

Myślisz o aplikowaniu do pracy w ERGO Hestii? Świetnie! Chętnie Cię poznamy. Chętnie opowiemy Ci też trochę o nas. Działamy na polskim rynku już 30 lat - początki ERGO Hestii sięgają 1991 roku. W tamtym czasie, krótko po wielkim...

Zobacz profil employer_photo
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
Ważne jeszcze 6 dni (do 19.08.2022)
  • Numer ogłoszenia: 64949889
  • Data wyróżnienia: 05.08.2022
  • Data wprowadzenia: 05.08.2022