Ogłoszenie nieaktualne

Stażysta w Dziale IT

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Administrowanie siecią,
Wsparcie techniczne / Helpdesk
Poziom stanowiska
Asystent
Charakter pracy
Hybrydowa

Twój zakres obowiązków:
  • pomoc w zapewnieniu wsparcia technicznego użytkownikom Grupy GPEC
  • instalacja i konfiguracja sprzętu oraz oprogramowania
  • serwis sprzętu komputerowego oraz urządzeń drukujących
  • obsługa zgłoszeń telefonicznych, mailowych i osobistych dotyczących działania systemów IT
  • prowadzenie inwentaryzacji sprzętu i oprogramowania
  • współpraca z administratorami drugiej linii wsparcia
  • udział w projektach rozwojowych IT
Nasze wymagania:
  • mile widziana wiedza na tematy: Microsoft Windows, Microsoft Office, Active Directory,   GPO, TeamViewer, Programów Antywirusowych
  • mile widziana wiedza na tematy: działania sieci LAN/WiFi/VPN oraz konfiguracji urządzeń IT
  • doświadczenie w zakresie diagnozowana i usuwania awarii sprzętu komputerowego
  • mile widziana wiedza na temat: w zakresie konfiguracji i eksploatacji sprzętu audio/wideo (streaming)
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz wysokich umiejętności komunikacyjnych
  • umiejętność pracy w zespole
        To oferujemy:
  • 3 miesięczny płatny staż
  • możliwość częściowo pracy zdalnej
  • udział w projektach międzyobszarowych
  • szeroki pakiet świadczeń dodatkowych

  • benefity zdrowotne (m.in.: karta MultiSport, flota rowerowa, bezpłatny dostęp do basenów)

cv proszę wysyłać na adres  [ukryte] , w tytule ''IT''
Informacje o firmie
Grupa GPEC to lider branży ciepłowniczej w Polsce. Firma dynamicznie się rozwija i jest kluczowym inwestorem na Pomorzu. Naszym klientom (blisko 12 000) oferuje coraz nowsze usługi o najwyższej jakości.
Jesteśmy częścią życia kulturalnego i sportowego miast, w których funkcjonujemy. Edukujemy mieszkańców w zakresie energetyki i ekologii. Budujemy długotrwałe relacje oparte na zaufaniu.

Aktualizacja: 15.12.2023