Stażysta w Dziale Produkcji

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Praktyka / Staż,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Mechanika,
Produkcja
Poziom stanowiska
Praktykant / Stażysta,
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych inżynierów.
Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. Możemy poszczycić się współpracą z globalnymi Klientami tj. Siemens, MAN, MHPS, FLSmidth.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy:

Stażysty w Dziale Produkcji
Miejsce pracy: Małkowo k/Żukowa, woj. pomorskie

Opis stanowiska
  • Wykonywanie prac pomocniczych na produkcji przy montażu rurociągów przemysłowych oraz układów hydraulicznych
  • Praca na podstawie rysunku technicznego pod nadzorem opiekuna
  • Udział w testach układów zgodnie z programem prób
  • Oznakowanie elementów układów
  • Pomoc przy organizacji produkcji
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów – preferowane kierunki Mechanika i Budowa Maszyn, Elektrotechnika, Inżynieria Produkcji i pokrewne
  • Dyspozycyjność przez 8 godzin dziennie min. 3 dni w tygodniu
  • Chęć rozwoju w obszarze hydrauliki siłowej, spawalnictwa
Oferujemy
  • Płatny staż z możliwością zatrudnienia po jego zakończeniu
  • Atrakcyjną ścieżkę kariery zawodowej
  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego we współpracy z globalnymi liderami sektora Oil & Gas, Power i Industry

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres [ukryte]
Prosimy o wpisanie nazwy stanowiska w temacie wiadomości.
Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Informujemy, że będziemy mogli skontaktować się jedynie z wybranymi kandydatami.

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63190177
  • Data wprowadzenia: 21 stycznia 2020
  • Wyświetleń: 416
  • Wyświetleń na liście: 4 658