Supervisor restauracji w Hard Rock Cafe

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Śródmieście
Długi Targ 35/38
Supervisor restauracji w Hard Rock Cafe Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5200 - 5700
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Gastronomia,
Obsługa klienta,
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Kierownik,
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

Restauracja Hard Rock Cafe w Gdańsku poszukuje kandydatów na stanowisko Supervisor Restauracji.

O nas
Restauracje Hard Rock Cafe już od ponad 50 lat ucieleśniają ducha muzyki rockowej na świecie. Sieć należąca do Seminole Hard Rock Entertainment Inc. jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek, skupiającą wokół siebie łącznie ponad 230 lokalizacji, w tym restauracje, sklepy, hotele oraz kasyna działające w ponad 60 krajach.
Hard Rock Cafe w Gdańsku położony jest w samym sercu turystycznej części miasta, kilka kroków od Fontanny Neptuna. Jesteśmy idealnym miejscem dla fanów muzyki oraz niezapomnianych wrażeń. Cała nasza ekipa, od managerów, przez kucharzy, kelnerów, barmanów aż po sprzedawców w naszym Rock Shopie tworzy atmosferę, która na długo zostaje w pamięci.

Twój zakres obowiązków
  • Prowadzenie zmian operacyjnych w restauracji – pracujemy w systemie 8h dnia pracy, przeciętnie 5 dni w tygodniu,
  • Tworzenie atmosfery lokalu i zapewnianie satysfakcji Gości (również poprzez dbałość o realizację standardów sieci Hard Rock Cafe),
  • Rekrutacja pracowników i budowanie zaangażowanego zespołu,
  • Na dalszym etapie - analiza wybranych kategorii kosztowych, tworzenie grafików załogi.
Co oferujemy?
  • Umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia,
  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie (podstawa + bonus kwartalny),
  • Przyjazną atmosferę - nasi pracownicy wskazują jako najważniejszy powód dla którego lubią z nami pracować, partnerskie podejście oraz praca zespołowa,
  • Szeroki pakiet szkoleń – pracę zaczniesz od kilkutygodniowego szkolenia wewnętrznego,
  • Możliwości rozwoju - większość naszej kadry managerskiej, również tej wyższego szczebla, pochodzi z awansów wewnętrznych,
  • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń - np. wyjazdów na otwarcia nowych lokali sieci Hard Rock Cafe na całym świecie,
  • Pakiet medyczny Luxmed oraz dopłatę do pakietu Multisport.
Czego oczekujemy?
  • Minimum rocznego doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Doświadczenia w pracy z Klientem w branży gastronomicznej - warunek konieczny,
  • Umiejętności myślenia w kategoriach rozwiązań oraz chęć stawiania czoła nowym wyzwaniom,
  • Otwartości oraz pozytywnego nastawienia,
  • Aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych,
  • Dobrej znajomość języka angielskiego.

Brzmi jak oferta dla Ciebie? Aplikuj przez link zgłoszeniowy

Aktualizacja: 24.05.2024