Surfburger - pracownik produkcji w Gdańsku 28,10-32 zł/h

Ogłoszenie premium
Gdańsk Surfburger - pracownik produkcji w Gdańsku 28,10-32 zł/h Umowa zlecenie
obserwuj

Surfburger - pracownik produkcji w Gdańsku 28,10-32 zł/h

Firma
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak
Rekrutacja online
Tak

Surf Team prowadzi nabór do swojego zespołu!

Surfburger to firma, która działa nieprzerwanie od 10 lat na trójmiejskim rynku gastronomicznym. Nasze lokale pojawiły się już w dziewięciu miejscach na terenie całego Trójmiasta, a my nadal nie przestajemy się rozwijać! Wielokrotnie udowadnialiśmy, że mamy wielkie serca angażując się w liczne akcje charytatywne – a to wszystko dzięki wsparciu tak licznie odwiedzających nas trójmiejskich głodomorów. Nasz zespół to przede wszystkim młodzi, energiczni ludzie. Cenimy sobie różnorodność i otwartość. Wśród nas są przyszli nauczyciele, prawnicy, biotechnolodzy czy ekonomiści. Dowodzi to, że bezproblemowo połączysz codziennie obowiązki na uczelni lub w szkole z pracą w naszej załodze.

Oczekujemy dyspozycyjności w godzinach porannych i popołudniowych, w przybliżeniu od 6 do 14 w tygodniu, od 6 do 16 w weekendy. To Ty decydujesz, ile dni tygodniowo chcesz poświęcić na pracę. Wymagana minimalna dyspozycyjność to 3 dni w tygodniu (z naciskiem na dyspozycyjność w weekendy. Grafik układamy co tydzień, abyś mógł dowolnie manewrować ilością zmian i wolnego czasu. Lokalizacja: Gdańsk Strzyża.

AKTUALIZACJA: wymagane czynne prawo jazdy kat. B.

Nie masz jeszcze doświadczenia? Nie szkodzi! Każdy z nas kiedyś zaczynał, dlatego wypracowany przez lata system szkoleń sprawnie przygotuje Cię do poprawnego wykonywania swoich obowiązków. Nie wymagamy doświadczenia w gastronomii.

Zakres obowiązków obejmuje przede wszystkim przygotowywanie produktów i półproduktów do naszych burgerów zgodnie z wypracowanymi standardami. Oczekujemy punktualności, sumienności, dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań. Mile widziane prawo jazdy kategorii B.

Naszej załodze oferujemy wynagrodzenie od 28,10 do 32 zł/h brutto - jest to kwota na rękę przy statusie ucznia/studenta.

Praca w SurfBurgerze to również stabilizacja – podczas lockdownu utrzymaliśmy wszystkie miejsca pracy. Surf Team to od wielu lat rodzina, która zawsze gotowa jest na przyjęcie nowych członków. Jeśli chcesz dołączyć do nas i razem z nami współtworzyć kultowe miejsce na mapach trójmiejskiej gastronomii, nie zwlekaj!

Prześlij nam swoje CV!
 

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę

Data dodania ogłoszenia: 23.05.2024

Aktualizacja: 04.07.2024

Zgłoś

Zobacz inne oferty od Surfburger

SurfBurger - pracownik lokalu w Pruszczu Gdańskim...

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 2 dni temu

SurfBurger - pracownik lokali w Gdańsku 28,10-32 zł/h

Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 25 dni temu
Rekrutacja online
obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
Udostępnij
avatar

Surfburger

i...@surfb... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk

Profil pracodawcy

Historia SurfBurgera zaczęła się w 2013 roku. Wtedy na ulicę Trójmiasta wyjechał nasz pierwszy truck i z miejsca serwowane przez nas burgery podbiły kubki smakowe amatorów slowfoodowych wrażeń. Następnie wszystko potoczyło się...

Zobacz profil employer_photo
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
Wróć do góry