Ogłoszenie nieaktualne

Szef kuchni

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Kierownik,
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku Szefa Kuchni w restauracji o podobnym profilu.
  • Umiejętność zarządzania zespołem kuchennym.
  • Kreatywność w opracowywaniu nowych dań i menu.
  • Znajomość standardów bezpieczeństwa i higieny żywności.
  • Umiejętność organizacji pracy w kuchni.
  • Komunikatywność oraz zdolność pracy pod presją czasu.
  • Umiejętność dbania o wysoką jakość potraw.
Obowiązki:
  • Opracowywanie menu oraz specjalnych dań.
  • Koordynowanie pracy zespołu kuchennego.
  • Zapewnienie wysokiej jakości potraw i zgodności z normami restauracyjnymi.
  • Kontrola kosztów i zarządzanie zapasami.
  • Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i higieny żywności.
  • Doskonalenie i rozwijanie koncepcji kulinarnej.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i kreatywnego wyrażania siebie w kuchni.
  • Przyjazne środowisko pracy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Aktualizacja: 07.03.2024