Technik elektronik - Serwisant elektroniki

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Programowanie,
Produkcja
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Główne obowiązki:
- uruchamianie układów elektronicznych w celach diagnostycznych,
- kontrola jakości wykonywanych procesów
- poprawa podzespołów po procesie lutowania,
- kontrolować poprawność montażu elementów i urządzeń elektronicznych,
usuwać usterki powstałe na etapie montażu,

Wymagania:
- doświadczenie w lutowaniu technologii SMD, THT
-podstawowa znajomość zagadnień elektroniki
- wysokie zdolności manualne
- dobra organizacja pracy
- posługiwanie się dokumentacją techniczna,
- rozpoznawanie elementów elektronicznych,
- usuwać usterki powstałe na etapie montażu instalacji,
- przeprowadzać diagnostykę urządzeń elektronicznych na podstawie dokumentacji,
konserwować urządzenia elektroniczne,
- dokonywać napraw urządzeń,

Mile widziane:
- wykształcenie techniczne o kierunku elektronika lub pokrewne
- zainteresowania z dziedziny techniki, elektroniki, automatyki

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- pracę w trybie jednozmianowym
- pracę w dobrej atmosferze

Aktualizacja: 02.04.2024