Ogłoszenie nieaktualne

Technik informatyk

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Administrowanie siecią,
Wsparcie techniczne / Helpdesk,
Testowanie
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków
  • instalacja, konfiguracja stacji roboczych, serwerów ( Linux/Unix/Windows), urządzeń sieciowych
  • diagnoza i naprawa urządzeń komputerowych i telekomunikacyjnych
  • obsługa sprzętu kontrolno-pomiarowego w celu wykrycia usterek
  • obsługa użytkowników w zakresie przyjmowania zgłoszeń i rozwiązywania bieżących problemów
  • sprawowanie nadzoru nad sprawnością techniczną i eksploatacyjną urządzeń infrastruktury teleinformatycznej
  • instalacja okablowania, budowa sieci komputerowych miedzianych i optycznych
  • wdrażanie systemów informatycznych dla naszych klientów
  • testowanie oprogramowania
  • prowadzenie szkoleń z obsługi oprogramowania
  • tworzenie dokumentacji technicznej
Nasze wymagania
  • znajomość zagadnień związanych z administracją serwerów, systemów, aplikacji Windows/Linux/Unix
  • znajomość zagadnień sieciowych związanych z protokołem TCP/IP oraz zagadnień switchingu/routingu
  • wiedza techniczna umożliwiająca identyfikację i rozwiązywanie problemów związanych z oprogramowaniem, sprzętem i sieciami komputerowymi
  • umiejętność lutowania
  • zmysł techniczny i umiejętność posługiwania się elektronarzędziami
  • znajomość zagadnień telekomunikacyjnych
  • rozwinięte zdolności interpersonalne
  • kreatywność i zdolność analizowania problemów
  • wykształcenie minimum średnie
  • znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kategorii B
  • dyspozycyjność do odbywania podróży służbowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez (nazwa firmy) z siedzibą w (adres) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.