Technik Kolorysta

Ogłoszenie premium
Gdynia Grabówek
Hackiego 14C
Technik Kolorysta Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy

Ostrowski-Pilachowski Sp. J. to wiodący producent materiałów reklamowych dla firm kosmetycznych wytwarzających farby do włosów. Firma istnieje na rynku od 1996 roku. Nasze produkty trafiają nie tylko na rynek polski, ale również do wielu krajów, głównie Unii Europejskiej oraz na rynki Europy Wschodniej i Azji.
W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: TECHNIK KOLORYSTA.

Obowiązki:
  • współpraca z dwoma działami: Kolorystyka oraz Produkcja żyłki,
  • przygotowywanie receptur do produkcji żyłki barwionej w masie oraz receptur kolorystycznych,
  • wprowadzanie danych  związanych z zamawianiem żyłki,
  • odwijanie żyłki na motaku laboratoryjnym,
  • opisywanie prób kolorystycznych oraz partii produkcyjnych,
  • analiza stanów magazynowych.
Wymagania:
  • dokładność, precyzja, umiejętność pracy pod presją czasu i w grupie,
  • dobra percepcja wzrokowa i umiejętność pracy w świetle sztucznym,
  • zdolności manualne, podstawowa obsługa komputera, dobra organizacja pracy,
  • przyuczymy Cię jeśli jesteś gotowy do zdobywania wiedzy i doskonalenia swoich umiejętności w zakresie kolorystyki.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w firmie o bardzo dobrej i stabilnej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w tym szkolenia,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Dofinansowanie do karty sportowej,
  • Fundusz Socjalny
  • Pracę w zgranym zespole i bardzo dobrej atmosferze.

Informacje o firmie Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz na stronie www.ostrowski-pilachowski.com/rodo Uprzejmie prosimy o zamieszczenie w ofercie pracy następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Ostrowski Pilachowski sp. j. z siedzibą w Gdyni w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji na stanowisko TECHNIK KOLORYSTA. Rozumiem, że zgoda może być wycofana w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości na adres email podany w treści ogłoszenia.