Technik sieci

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Elektronika / Elektryka,
Administrowanie siecią,
Telekomunikacja
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Praca w terenie

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Wave to regionalny dostawca usług telekomunikacyjnych z ugruntowaną pozycją na rynku. Działamy nieprzerwanie od 18 lat oferując m.in. szybki i niezawodny dostęp do Internetu głównie w rejonach podmiejskich, gdzie dostępność usług jest utrudniona. Z naszych usług korzystają tysiące zadowolonych klientów na północy Polski.
Aktualnie poszukujemy technika do naszej centrali w Gdyni.

Twoje zadania:
  • Diagnostyka sieci komputerowych
  • Instalowanie usług w technologii światłowodowej i bezprzewodowej
  • Serwisowanie łączy internetowych
  • Jesteś komunikatywna/y i umiesz pracować w zespole
  • Masz chęć nauki o sieciach komputerowych
  • Posiadasz prawo jazdy (kat. B)
  • Nie boisz się pracy na wysokości
Polubisz pracę w Wave, ponieważ oferujemy Ci:
  • Podnoszenie kwalifikacji – szkolenia z różnych zagadnień technicznych
  • Ubezpieczenie grupowe i abonament medyczny
  • Pakiet usług telekomunikacyjnych Wave w zasięgu naszej sieci
  • Elastyczność w zakresie formy zatrudnienia
  • Narzędzia pracy – laptop i telefon służbowy
  • Samochód służbowy – po kilku miesiącach udanej współpracy
Nie wymagamy doświadczenia!
Wymiar godzinowy: pełen etat

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64680409
  • Data wyróżnienia: 08.04.2022
  • Data wprowadzenia: 25.01.2022
  • Aktualizacja: 08.04.2022