Technik specjalista ds. automatyki budynkowej

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Zarządzanie nieruchomością,
Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Twój zakres obowiązków:
  • instalacja, uruchamianie, konserwacja, rozbudowa i modernizacja systemów automatyki budynkowej, przede wszystkim w zakresie systemów oświetleniowych, HVAC oraz zarządzania budynkiem (BMS),
  • współudział w opracowywaniu algorytmów sterowania instalacjami technicznymi,
  • kalibracja i obsługa urządzeń pomiarowych, sygnalizacyjnych i mierników zużycia mediów,
  • kontrolowanie, weryfikowanie i archiwizowanie nastaw parametrów układów elektrycznych i automatyki budynkowej,
  • monitorowanie i koordynacja działań w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa użytkowania i właściwej eksploatacji budynków,
  • monitorowanie i koordynacja czynności zmierzających do utrzymania w gotowości eksploatacyjnej instalacji technicznych, zgodnie z ich przeznaczeniem,
  • nadzór i ocena czynności podejmowanych przez podwykonawców,
  • monitorowanie i koordynacja czynności podejmowanych przez inwestorów budynków w zakresie inwestycji budowlanych oraz prac instalacyjno-montażowych związanych z przebudową (w szczególności adaptacją powierzchni biurowych i usługowych na potrzeby najemców), remontami, naprawami i konserwacją budynków wraz z urządzeniami i instalacjami budynkowymi.

Nasze wymagania:
  • wykształcenie techniczne związane z automatyką,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku i znajomość zagadnień z zakresu automatyki i elektroniki,
  • doświadczenie w przeprowadzaniu rozruchu instalacji automatyki budynkowej,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (schematy, projekty),
  • umiejętność skutecznego działania w diagnozowaniu usterek i awarii,
  • skrupulatność oraz dokładność w wykonywaniu czynności,
  • samodzielność i odpowiedzialność za wykonywaną pracę.

To oferujemy:
  • stabilną współpracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • uczestnictwo w rozwoju największego w Trójmieście Centrum Biznesowego,
  • możliwość rozwoju zawodowego i udział w interesujących, wydarzeniach organizowanych w Olivii,
  • długoterminową współpracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i atrakcyjny pakiet benefitów.

Informacje o firmie
Olivia Centre to prestiżowe i tętniące życiem centrum biznesowe zlokalizowane w samym sercu trójmiejskiej metropolii. Dostarczając obecnie 170 tys. mkw. najwyższej jakości powierzchni biurowej do wynajęcia, tworzymy największe centrum biznesowo-biurowe w Polsce północnej. W prestiżowych biurowcach swoje miejsce znalazło już ponad 200 firm. Rezydentami Centrum zostały zarówno globalne korporacje, jak i polskie firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz startupy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w mojej aplikacji przez Olivia Serwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdańsku przy al. Grunwaldzkiej 472 w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

Aktualizacja: 21.03.2024