Technik Utrzymania Ruchu

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Serwis / Usługi,
Utrzymanie ruchu
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

BALTICON S.A. jest polską firmą logistyczno-handlową. Od ponad 30 lat pracujemy dla największych linii żeglugowych na świecie. Zajmujemy się transportem, serwisem oraz sprzedażą i wynajmem kontenerów morskich oraz prowadzimy depoty kontenerowe w Gdyni, Gdańsku, Szczecinie i w Warszawie.

Działalność prowadzimy na terenie Unii Europejskiej, posiadamy oddziały w Polsce i w Hiszpanii. W naszej grupie pracuje ponad 250 osób.

W 2023 roku uruchomiliśmy nową usługę w postaci terminala kontenerowego inland, oferującą przewozy intermodalne oraz przeładunek pełnych kontenerów.

Pod marką Eco Containers prowadzimy działalność sprzedaży i wynajmu kontenerów morskich, chłodni oraz kontenerów mieszkalnych. W Gdańsku posiadamy zakład produkcyjny, gdzie dokonujemy modyfikacji kontenerów morskich.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Technik Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków
  • prace montażowe i elektryczne
  • praca z dokumentacją techniczną
  • wykonywanie zleconych modernizacji na placu
  • diagnozowanie i raportowanie usterek oraz podejmowanie działań naprawczych w celu zapewnienia płynnego przepływu na Terminalu
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 14:00

Czego od Ciebie oczekujemy?
  • wykształcenie średnie kierunkowe (elektryka, elektronika, mechanika, mechatronika)
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • znajomość obsługi elektronarzędzi
  • samodzielność w działaniu, dokładność i wysokie zaangażowanie
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych

Co oferujemy?
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pakiet benefitów (dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do kursu języka angielskiego, dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego dla pracownika i jego rodziny, dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego)
Zachęcamy do Aplikacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Balticon S.A dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).