Ogłoszenie nieaktualne

Technolog

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: TECH-1

Przedsiębiorstwo CEMET Ltd. Sp. z o.o., firma o ugruntowanej pozycji na rynku konstrukcji stalowych dla przemysłu, urządzeń hydraulicznych i części obrabianych mechanicznie dla branży Subsea i Offshore oraz producent wyposażenia dla branży Aerospace, poszukuje kandydata na stanowisko: Technolog.

Opis stanowiska:
  • Planowanie procesu technologicznego i opracowywanie dokumentacji warsztatowej,
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną i realizowanymi projektami na warsztacie,
  • Współpraca z działem produkcji,
  • Odpowiedzialność za terminowość i właściwe wykonanie powierzonych zadań,
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany Wydział Mechaniczny),
  • Doświadczenie w produkcji maszyn, urządzeń lub konstrukcji Offshore – będzie mile widziane,
  • Znajomość procesów i technologii: montażu, spawania i obróbki mechanicznej,
  • Znajomość oprogramowania CAD 2D/3D,
  • Komunikatywność i otwartość,
  • Umiejętność współpracy,
  • Znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w stabilnej firmie,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet świadczeń socjalnych,
  • Możliwość dalszego doskonalenia i rozwoju.
Informacje o firmie
Przedsiębiorstwo CEMET Ltd. Sp. z o.o., to firma o ugruntowanej pozycji na rynku konstrukcji stalowych dla przemysłu, urządzeń hydraulicznych i części obrabianych mechanicznie dla branży Subsea i Offshore oraz producent wyposażenia dla branży Aerospace.

Osoby zainteresowane prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).