Wróć do góry

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna

Aktualizacja: 3 miesiące temu

Centrum Zdrowia Psychicznego HarmonJa w Gdańsku zaprasza do współpracy psychoterapeutów, którzy ukończyli lub są w trakcie 4-letniego szkolenia z terapii poznawczo-behawioralnej i dodatkowo szkolą się lub interesują się dialektyczną terapią behawioralną (DBT).
Szczególnie zapraszamy do współpracy psychoterapeutów pracujących z dziećmi i młodzieżą.

Zespół Centrum HarmonJa tworzą doświadczeni psychoterapeuci poznawczo-behawioralni, psychoterapeuci dialektycznej terapii behawioralnej, specjaliści psychiatrii, psychodietetyk oraz seksuolog.
Jesteśmy wiodącym w Trójmieście ośrodkiem specjalizującym się w dialektycznej terapii behawioralnej, pracujemy zespołowo, a naszych pacjentów i ich rodziny obejmujemy całościową opieką. Prowadzimy terapię indywidualną dorosłych, dzieci i młodzieży, terapię par i rodzin, grupowe treningi umiejętności DBT oraz TUS, bezpłatny program dla rodzin Family Connections, treningi uważności oraz różnorodne warsztaty dla naszych pacjentów i ich bliskich.

W ramach współpracy z nami oferujemy:
- pracę pod stałą opieką superwizora-dydaktyka CBT,
- udział w cotygodniowych spotkaniach zespołu konsultacyjnego,
- superwizję indywidualną i grupową u superwizora wewnętrznego i zewnętrznego,
- stałą współpracę z lekarzami specjalistami psychiatrii dorosłych, dzieci i młodzieży,
- pełną obsługę administracyjną wizyt i wsparcie zespołu administracyjnego,
- możliwość stałego rozwoju swoich umiejętności i kwalifikacji poprzez udział w konsultacjach, warsztatach, współorganizowanych przez nas szkoleniach i konferencjach,
- a przede wszystkim pracę we wspierającym, solidnym zespole, w którym dbamy o wysoką jakość pracy z pacjentami, poprzez rozwijanie kompetencji terapeutów i dbanie o ich komfort i bezpieczeństwo pracy.

Zgłoszenia i CV prosimy przesyłać na adres: [ukryte]

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 65247916
  • Data wprowadzenia: 14.03.2023