Web Designer

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Grafika,
Reklama i kreacja
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna

Aktualizacja: 18 dni temu

OPIS STANOWISKA

Website Style poszukuje utalentowanego, nieprzeciętnego web designera do pracy w siedzibie spółki w Gdyni. Wybrana osoba zasili szybko rozwijający się dział Grafików Webowych.

WYMAGANIA STAWIANE KANDYDATOM
  • Dokładność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • doświadczenie poparte portfolio.

OFERUJEMY NASZYM PRACOWNIKOM:

  • Doświadczenia w projektowaniu stron internetowych RWD,
  • Bardzo dobrej znajomości Adobe XD, Adobe Photoshop / Ilustrator,
  • Doświadczenie w tworzeniu grafiki rastrowej i wektorowej,
  • Kreatywności i rozwiniętego zmysłu estetycznego,
  • Znajomości zasad typografii i kompozycji,

  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach wykorzystujących innowacyjne technologie
  • Dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B, umowa zlecenie)
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Podwyższanie kwalifikacji (Szkolenia)
  • Miejsc garażowe
  • Pyszna kawa :)

Więcej informacji:

Informacje o firmie
Świetnie znamy nasz cel! Angażujemy odbiorców dostarczając im użyteczną wartość w realnym wymiarze. Efektywność działań to jednocześnie szybkość pracy. Dynamicznie realizujemy projekty, a dzięki ogromnej przepustowości zespołu Website Style jesteśmy w stanie jednocześnie poprowadzić około 46 realizacji niezależnie od ich stopnia zaawansowania. Dynamika stanowi motor napędowy, konsekwencja i brawura działania dają oczekiwany rezultat. Chcemy współtworzyć sukces, więc stale kładziemy nacisk na szeroko rozumiany profesjonalizm i ekonomikę działania.

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63261900
  • Data wyróżnienia: 16 marca 2020
  • Data wprowadzenia: 18 lutego 2020
  • Aktualizacja: 27 lutego 2020
  • Wyświetleń: 1 470
  • Wyświetleń na liście: 61 013