Windykator terenowy | Praca w terenie plus auto

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
10000
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Sprzedaż / doradztwo,
Obsługa klienta,
Pośrednictwo nieruchomości
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Praca w terenie

Biuro Nieruchomości Dobry Pośrednik  poszukuje nowego członka zespołu, który dołączyłby do naszej agencji pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, która szybko staje się rozpoznawalną marką na Trójmiejskim rynku nieruchomości.

Zakres obowiązków:
  • Pozyskiwanie nieruchomości z trudnym stanem prawnym
  • Nawiązywanie bezpośrednich kontaktów z dłużnikami
  • Negocjacje warunków transakcji
  • Współpracą z zespołem, która generuje szybszą możliwość zarabiania pieniędzy
  • Utrzymywaniem profesjonalnych relacji z klientami
 Wymagania:
  • Umiejętności negocjacyjne z klientami
  • Nastawienie na działanie i zaangażowanie.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej.
  • umiejętność organizacji własnego czasu pracy
  • Innowacyjne podejście stawiające czoła wyzwaniom
  • wykształcenie min. średnie
  • Prawo jazdy

Oferujemy:
Możliwość uzyskania wysokich dochodów dzięki ponadprzeciętnemu podziałowi prowizji .
  • Perspektywę awansu i rozwoju
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • baza kontaktów
  • Wysokie wynagrodzenie
CV prosimy wysyłać na adres e-mail m...@dobry... wyświetl e-mail w tytule wpisując Windykator do spraw nieruchomości