Ogłoszenie nieaktualne

Współpraca - Kurierzy

Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Prawo,
Windykacja,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Praca w terenie

W związku, z rozwijającymi się potrzebami naszych klientów, o których jesteśmy informowani oraz naszą chęcią jeszcze szerszego niesienia pomocy prawnej osobom fizycznym oraz podmiotom gospodarczym, miło jest nam zakomunikować, że:

Poszukujemy do stałej współpracy: Kurierów.

Zakres obowiązków:
- wręczanie wizytówek,

Wymagania:
- aktualna praca jako kurier

Współpraca:
- Forma współpracy jak i wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie.

O Nas:
Kancelaria Prawno-Finansowa PARTNERZY świadczy kompleksową obsługę prawną dla osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Jesteśmy nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmą. Bierzemy pod uwagę indywidualne potrzeby każdego Klienta dlatego, nie tylko doradzamy naszym klientom, ale także skutecznie rozwiązujemy ich sytuacje prawne.

Współpraca:
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres  [ukryte]  lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu  [ukryte] , w godzinach od 8:00-16:00 od pon. do pt.