Zarządca/Administrator Nieruchomości Wspólnot Mieszkaniowych

Ogłoszenie nieaktualne

Zarządca/Administrator Nieruchomości Wspólnot Mieszkaniowych

Firma
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Zarządzanie nieruchomością
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

W Hossa.biz dbamy o codzienne funkcjonowanie obiektów, które kształtują nowoczesny wizerunek Trójmiasta. Wśród miejsc, którymi z dumą i pasją zarządzamy, są m.in. Radisson Blu Hotel w Sopocie, a także gdański Stary Maneż, Hotel Smart i inne obiekty w Garnizonie - multifunkcyjnej przestrzeni w Gdańsku-Wrzeszczu, utworzonej na zrewitalizowanym obszarze dawnych koszar.
Posiadamy bogate doświadczenie w zarządzaniu przestrzeniami kulturowymi, eventowymi, sportowymi, a także w administrowaniu nieruchomościami mieszkaniowymi, kompleksami biurowymi, z uwzględnieniem prowadzenia kompleksowej obsługi, wynajmu oraz sprzedaży nieruchomości komercyjnych. Zajmujemy się również produkcją i dystrybucją wina z prowansalskiej winnicy Château Isolette oraz rzemieślniczego piwa z gdańskiego Browaru Vrest.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:
Zarządca/Administrator Nieruchomości Wspólnot Mieszkaniowych

Twój zakres obowiązków
 • Kontrola stanu nieruchomości i zarządzanie pracami podwykonawców
 • Nadzór nad codziennym funkcjonowaniem nieruchomości
 • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej nieruchomości
 • Kontakt i obsługa Mieszkańców
 • Współpraca z działem technicznym, wykonawcami, działem księgowości oraz kancelarią prawną
 • Sporządzanie plików rozliczeniowych dla nieruchomości
 • Dekretowanie dokumentów księgowych, przygotowywanie budżetów Wspólnot oraz uchwał
 • Optymalizacja kosztów utrzymania nieruchomości
 • Koordynacja prawidłowego utrzymania technicznego nieruchomości
 • Kontrolowanie faktur mediowych i współpraca z dostawcami mediów
 • Udział w spotkaniach z Mieszkańcami
 • Organizowanie i udział w zebraniach rocznych Wspólnot Mieszkaniowych
Nasze wymagania
 • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe (Nieruchomości, Techniczne)
 • Minimum trzyletnie doświadczenie w obsłudze Wspólnot Mieszkaniowych
 • Biegła znajomość programu MS Office
 • Dobra organizacja pracy własnej, staranność, odpowiedzialność
 • Umiejętność analitycznego myślenia
 • Wysokie umiejętności interpersonalne
 • Zaangażowanie i inicjatywa w działaniu
 • Prawo jazdy kat. B
Mile widziane
 • Licencja Zarządcy nieruchomości
 • Dodatkowym atutem będzie znajomość obsługi programu DOM5
To oferujemy
 • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
 • Pracę od zaraz
 • Atrakcyjną lokalizację
 • Kartę Multisport, ubezpieczenie na życie
 • inne benefity dostępne w spółce
Operatorem obiektu jest należąca do Grupy Kapitałowej Hossa, spółka Hossa.biz będąca zarządcą i administratorem nieruchomości biurowych, hotelowych i usługowych z uwzględnieniem prowadzenia kompleksowej obsługi, wynajmu oraz sprzedaży nieruchomości komercyjnych.
Do naszego zespołu poszukujemy osoby do zarządzania naszym nieruchomościami w Gdyni.
Jeżeli zainteresowała Ciebie nasza oferta pracy prześlij proszę swoje CV na adres mailowy: [ukryte]  z dopiskiem Zarządca/Administrator Nieruchomości WM

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. 

Prosimy o umieszczenie zgody/zgód dot. przetwarzania danych osobowych, klauzula poniżej. 
 

Prosimy o dodanie klauzuli:

1. Uprzejmie informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Hossa.biz Sp. z o.o. w Gdańsku 80-280, ul. C. K. Norwida 1, (e-mail: rekrutacja@hossabiz.pl), a także GI Hossa S.A. w Gdyni, Garnizon Sp. z o.o. w Gdańsku, Gdynia 8 Sp. z o.o. w Gdańsku, OCTO Hotels Sp. z o.o. w Gdańsku, PONT OUEST spółka akcyjna uproszczona (SAS) w Apt, Chateau Isolette spółka akcyjna uproszczona (SAS); (Spółki Grupy Hossa). Kontakt do Inspektora Danych Osobowych w Hossa.biz Sp. z o.o. e-mail: IOD@hossabiz.pl.
2. Przekazanie danych oraz wyrażenie zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla uczestnictwa w procesie rekrutacji. Uprzejmie prosimy o potwierdzenie wyrażenia zgody poprzez umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych (CV i list motywacyjny) następującego oświadczenia:
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez Hossa.biz, a także przekazanie tych danych Spółkom Grupy Hossa w celu realizacji bieżącej rekrutacji. Zostałem poinformowany: o przysługujących mi prawach, o danych Administratora oraz Inspektora Ochrony Danych, o dobrowolności mojej zgody i możliwości jej cofnięcia w każdym czasie, o okresie przetwarzania moich danych oraz celu ich przetwarzania.
3. Jeżeli chcecie Państwo uczestniczyć także w przyszłych rekrutacjach przeprowadzanych w ramach Spółek Grupy Hossa, prosimy o zamieszczenie pod oświadczeniem o wyrażeniu zgody także dodatkowej klauzuli:
Ponadto oświadczam, że wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez Hossa.biz, a także przekazanie tych danych Spółkom Grupy Hossa w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych i oświadczam, że zostałem poinformowany także o okresie przetwarzania moich danych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych w ramach Spółek Grupy Hossa.
4. Podstawą przetwarzania danych obejmujących imię, nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe i przebieg zatrudnienia jest art. 221 Kodeksu Pracy. Podstawą przetwarzania pozostałych przekazanych przez Państwa danych jest wyrażona zgoda. Przekazanie danych oraz wyrażenie zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla uczestnictwa w procesie rekrutacji.
5. W związku z bieżącą rekrutacją, Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez okres do 6 miesięcy od daty zamieszczenia ogłoszenia. W przypadku wyrażenia dodatkowej zgody także przez okres przyszłych rekrutacji, nie dłużej niż przez 1 rok od daty zamieszczenia ogłoszenia.
6. W związku z przekazaniem Spółkom Grupy Hossa danych osobowych będą przysługiwać Pani/Panu następujące uprawnienia: prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do żądania sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych. Państwa uprawnienia opisane wyżej będą mogli państwo realizować poprzez składanie stosownych oświadczeń na adres e-mail rekrutacja@hossabiz.pl. W przypadku uznania, że Państwa dane są przetwarzane niezgodnie z prawem, przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi do właściwego organu (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
7. Państwa dane nie będą podlegały zautomatyzowanej analizie w procesie podejmowania decyzji rekrutacyjnych. Ponadto Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym.
zobacz klauzulę

Data dodania ogłoszenia: 04.06.2024

Aktualizacja: 04.06.2024

Wróć do góry