Zatrudnię Szefa Kuchni / Zastępca Szefa Kuchni

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Gastronomia,
Hotelarstwo,
Turystyka
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

Hotel w centrum Gdyni poszukuje szefa/szefowej kuchni oraz zastępcy do prowadzenia działu kuchennego.

Obowiązki:

Kompleksowe zarządzanie zespołem, układanie grafików, rekrutacja nowych członków zespołu
Tworzenie menu, wkładek sezonowych
Kontrola FC, analiza i optymalizacja kosztów, dbanie o stany magazynowe
Organizacja zaopatrzenia restauracji, kontakt z dostawcami, negocjowanie cen
Współpraca z Managerem Gastronomii
Dbanie o jakość i powtarzalność serwowanych dań
Przestrzeganie procedur, zasad HACCP, GHP i GMP

Oferujemy:

Samodzielne stanowisko, możliwość rozwoju, wdrażania i realizacji swoich pomysłów
Konkurencyjne wynagrodzenie
Dużą swobodę w działaniu
Jasne warunki współpracy, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B
Poszukujemy osób z doświadczeniem, pasją i zaangażowaniem.
Elastycznych, komunikatywnych, dojrzałych zawodowo.

CV ze zdjęciem prosimy kierować na maila.
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.