Szukam Przyjaciółki na spacer brzegiem morza

powrót do listy
obserwuj
Jestem
Mężczyzną

Treść ogłoszenia

Witaj
Lubisz spacery brzegiem morza? Spacerujesz sama? Może wybierzemy się razem, Szukam koleżanki, przyjaciółki,  - młodszej ode mnie, wartościowej i atrakcyjnej kobiety z uregulowaną przeszłością, z którą można miło spędzić czas :-). Brakuje Ci ciepła drugiej osoby, przytulenia, towarzystwa, kochania się, wsparcia, przyjacielskiej pomocy, rozmowy? Możemy razem wypić kawę, pogadać, coś upichcić, wyjście do kina, może wycieczka rowerowa, albo wypad na narty. Oczywiście nie musimy wywracać sobie życia do góry nogami, możemy być przyjaciółmi, a czas sam pokaże co z tego wyniknie, wszystko jest możliwe. Natomiast nie chcę tu składać jakichś dziwnych deklaracji aby nikogo nie zranić.
Kilka słów o mnie: Jestem normalnym facetem, zadbanym, 50 lat, 171 cm  (wyglądem nie straszę :-), wykształconym, kulturalnym, wolnym (po rozwodzie), wiem co to higiena, zdrowie, dyskrecja (jeśli Ci na niej zależy). Pracuję, mam swój dom i swoje poukładane życie. Mam dzieci, które kocham. Jestem niezależny finansowo i mieszkaniowo. Nie toleruję chamstwa, głupoty, bylejakości i radykalnych poglądów. Oczywiście jak każdy mam wady i zalety :-)
Ogłoszenie dedykują dla atrakcyjnej Pani, zadbanej, młodszej ode mnie (różnica wieku bez znaczenia), raczej szczupłej z okolic Rumi, Redy, Kosakowa, Pucka lub Gdyni.
Jesteś zainteresowana? Zapraszam po więcej szczegółów na priv. Poklikamy, wymienimy się fotkami, umówimy się na kawę i może pójdziemy razem na spacer brzegiem morza, a jak się sobie spodobamy, to się mocno przytulimy ....
M.




 
Ogłoszenie podstawowe
m...@gmail... Wyświetl e-mail
Marek
Adres
Rumia, Reda, Gdynia
Ważne jeszcze 55 dni (do 20.04.2020)
obserwuj to ogłoszenie
  • Numer ogłoszenia: 63166372
  • Data wyróżnienia: 6 lutego 2020
  • Data wprowadzenia: 11 stycznia 2020
  • Aktualizacja: 13 lutego 2020
  • Wyświetleń: 998
  • Wyświetleń na liście: 69 948
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji