Pomoc w przygotowaniu prac dyplomowych

Ogłoszenie nieaktualne

Oferuję / poszukuję
Oferuję
Rodzaj usługi
Inne

Treść ogłoszenia

Masz problem z przygotowaniem pracy dyplomowej? Napisz do mnie, pomogę!
Oferuję wszechstronną pomoc w przygotowaniu różnego rodzaju prac dyplomowych: licencjackich, magisterskich z różnych dyscyplin. Mogę przygotować całość, łącznie z częścią badawczą, jak i napisać pojedyncze rozdziały,  czy też opracować narzędzie badawcze. 
Masz temat, a nie masz konspektu? Zapraszam przygotuję go nieodpłatnie!  
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jestem w stanie pomóc w różnych dziedzinach w tym w szczególności w pracach z nauk społecznych (pedagogiki, socjologii), medycznych,  turystyki,   zarządzania, logistyki, administracji, prawa, jak wielu innych. 
Wszystkie materiały są przygotowywane jednorazowo – na zlecenie klienta. Nie powielam wcześniej napisanych tekstów, nie ma obaw o plagiat. 
Ceny są adekwatne do trudności tematu, dostępności literatury oraz  ilości stron opracowania – każda praca wyceniana jest indywidualnie po ustaleniu szczegółów. Płatności ratalne, bez żadnych przedpłat. 
Do wszystkich zleceń podchodzę profesjonalnie i sumiennie, a każde jest wykonywane z pełnym zaangażowaniem. Zależy mi na zadowoleniu klienta, dlatego gwarantuję wysoką jakość świadczonych usług, a wszelkie wymagane poprawy tekstu są nieodpłatne
Zapewniam pełen kontakt, na każdym etapie pracy.
Zapraszam: [ukryte]
 
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 63910537
  • Data wprowadzenia: 17 listopada 2020
  • Aktualizacja: 18 listopada 2020
  • Wyświetleń: 58
  • Wyświetleń na liście: 1 635