Bakalia i Albinek - Cudowne kociaki szukają domu!

obserwuj
Bakalia i Albinek - Cudowne kociaki szukają domu!: wideo 12046
Bakalia i Albinek - Cudowne kociaki szukają domu!: wideo 12047
Bakalia i Albinek - Cudowne kociaki szukają domu!: wideo 12048
Poproś o więcej zdjęć
Zdjęcie 1 / 6
Gatunek zwierzęcia
Kot
Prywatne / schronisko
Prywatne

Treść ogłoszenia

 Bakalia i Albinek to przeurocze rodzeństwo, które jest ze sobą nierozłączne. Wszędzie ich pełno i wszędzie biegają razem! Dlatego marzymy aby znaleść im razem dom.

Kotki zostały znalezione w bardzo złych warunkach, na mrozie i śniegu w worku po ziemniakach... otoczone miłością i odkarmione przez człowieka odżyły i są teraz przecudowne. Zostały przebadane weterynaryjnie, odrobaczone i zaszczepione. Weterynarz określił ich wiek na ok. 8mc. Teraz wybierają się do nowych domków. Bakalia to tricolorowa energiczna dziewczynka, a Albinek, przepiękny, biały kocurek. Kociaki są przekochane, to sama słodycz na nie patrzeć jak się bawią i rozrabiają. Uwielbiają się bawić piłeczkami, wędkami, biegać i robić fikołki. W domu tymczasowym się pięknie oswoiły i jak się rozkręcą to mruczą jak małe motorki, lubią się wtulać w szyję i mruczeć do ucha, są bardzo ciekawskie i czyste, załatwiają się do kuwety. Kocurek jest większym pieszczochem, natomiast dziewczynka jest bardziej energiczna i zabawowa.

Maluchy dostają wysokogatunkową karmę, szukamy im kochających domów, niewychodzących na kolejne kilkanaście lat ich życia. Świetnie, gdyby w nowym domu miały kocie towarzystwo lub poszły do adopcji razem. Obowiązują procedury adopcyjne, wypełnienie ankiety, spotkanie/rozmowa przedadopcyjna oraz podpisanie umowy z zobowiązaniem do kastracji/sterylizacji kota w odpowiednim wieku. Kontakt w sprawie adopcji w godzinach między 10-19 pod numerem Anna 694074... Wyświetl numer Jeśli nie odbiorę, proszę o sms z imieniem kotka - oddzwonię w wolnej chwili.

Zobacz inne oferty

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 11 dni temu
Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 11 dni temu
Ogłoszenie podstawowe

Anna

694074... Wyświetl numer
k...@gmail... Wyświetl e-mail
obserwuj to ogłoszenie
Ważne jeszcze 81 dni (do 25.05.2021)
  • Numer ogłoszenia: 64131151
  • Data wprowadzenia: 21 lutego 2021
  • Aktualizacja: 22 lutego 2021
  • Wyświetleń: 194
  • Wyświetleń na liście: 7 568
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji
Zadzwoń SMS