Kocięta z działek szukają kochających domów

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 10
Gatunek zwierzęcia
Kot
Jestem
Osobą prywatną

Treść ogłoszenia

Julka, Basia, Dominika, Marta i Adaś szukają kochających domów!
Kociaki zostały odłowione z działek w Nowym Porcie. Mają około 3-4 miesięcy. Są odrobaczone, zaszczepione i przetestowane w kierunku fiv/felv (-/-). Obecnie przebywają w domu tymczasowym.
4-miesięczne siostry Julka i Basia:
- Julka (na zdjęciach z jaśniejszą główką) jest bardzo towarzyska i przywiązana do swojej opiekunki. Lubi zwracać na siebie uwagę uroczym gruchaniem i wpychaniem się pod ludzką dłoń, domagając się drapania :) Bardzo dobrze dogaduje się z innymi kotami.
- Basia (na zdjęciach z ciemnymi plamami przy uszach) jest jeszcze trochę nieufna, ale robi szybkie postępy w socjalizacji. Uwielbia zabawy wędką i kocie smakołyki. Mimo nieufności, jest całkiem odważnym kitku! Nie boi się obcych i świetnie dogaduje się z innymi kotami.
3-miesięczne rodzeństwo Marta, Dominika i Adaś:
- Marta (cała czarna) to zrównoważona koteczka. Jest trochę nieufna względem obcych, ale bez problemu daje się pogłaskać swoim tymczasowym opiekunom. Świetnie dogaduje się z innymi kotami.
- Dominika (z małą, białą strzałką na nosie, białym krawatem i skarpetkami). Zdystansowana, ale jednocześnie ciekawska i towarzyska. Zawsze w zasięgu wzroku opiekunów, zawsze chętna do zabawy :)
- Adaś (z białą plamą na nosie i pyszczku, krawatem i skarpetkami). Nieśmiały rodzynek. Szuka cierpliwych i rozumiejących kocie potrzeby opiekunów.
Kociaki bezbłędnie korzystają z kuwety i drapaka.
Od adoptujących oczekujemy odpowiedniego żywienia (wysokomięsne puszki), zapewnienia opieki weterynaryjnej (kastracja w odpowiednim wieku, kontynuacja profilaktyki) i bezpiecznego domu niewychodzącego (zabezpieczone okna, balkon). W powyższych kwestiach służymy radą. Obowiązują umowy adopcyjne.
Zapraszamy na fb kociaków: Kocia Spółdzielnia, znajdują się tam aktualne informacje.
www.facebook.com/kociaspoldzielnia
Na wszystkie pytania chętnie odpowiem :) jeżeli nie odbiorę, proszę o smsa, na pewno oddzwonię.
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 64404196
  • Data wyróżnienia: 2 sierpnia 2021
  • Data wprowadzenia: 1 sierpnia 2021
  • Aktualizacja: 10 września 2021
  • Wyświetleń: 188
  • Wyświetleń na liście: 8 083