Szukaj

Ogłoszenie drobne

Konsultant Salonu Firmowego

Miejsce pracy
Gdańsk  ul.  Al. Grunwaldzka 99-101
Ogłoszenie nieaktualne
Adres
Branża / kategoria
Obsługa klienta / Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Rodzaj umowy
Kontrakt, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie
Wymiar pracy
Cały etat
Wymagania:
  • pożądane minimum sześciomiesięczne doświadczenie na stanowisku o podobnym profilu, związanym z bezpośrednią obsługą klienta i sprzedażą,
  • praktyczna znajomość technik sprzedaży i obsługi klienta,
  • obsługa komputera oraz urządzeń biurowych,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • wykształcenie średnie,
  • wysoka kultura osobista, odpowiedzialność i elastyczność.
Obowiązki:
  • realizacja wyznaczanych planów sprzedaży usług i utrzymania stanu klientów oraz zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów,
  • posprzedażowa obsługa klienta,
  • rejestracja i modyfikacja danych abonentów w systemach informatycznych Spółki;
  • ewidencjonowanie i przetwarzanie kompletnej informacji w zakresie abonentów i sieci w Regionie.
Oferujemy:
  • pracę w firmie o wiodącej pozycji na rynku w swojej branży,
  • ciekawą i miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole,
  • przyjazne środowisko pracy w nowoczesnym otoczeniu;
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Oferta firmy