Szukaj

Ogłoszenie drobne

Księgowy w Dziale GL (Księga Główna) - z wyjazdem do Francji

Miejsce pracy
Gdańsk Oliwa  ul.  Al. Grunaldzka 472 pokaż na mapie
Ogłoszenie nieaktualne
Adres
Branża / kategoria
Księgowość / Audyt / Podatki
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Wymiar pracy
Cały etat
Głównym zadaniem osoby na tym stanowisku jest prowadzenie księgowości dla zagranicznego rynku, w tym księga główna oraz zamknięcia.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (Finanse i rachunkowość/Ekonomia) – minimum licencjat lub technik rachunkowości,
  • Doświadczenie w księgowości,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość ustaw, zarządzania, raportowania oraz księgowania VAT,
  • Znajomość zagadnień dotyczących środków trwałych,
  • Znajomość MS Excel,
  • Znajomość SAP lub innego systemu ERP.
Obowiązki:

  • Zadania w ramach księgi głównej: zamknięcie miesiąca, uzgadnianie sald na kontach, księgowanie zdarzeń gospodarczych i rozliczeń międzyokresowych,
  • Przygotowanie raportów na zakończenie miesiąca oraz analiza kont,
  • Przygotowanie ustawowych zeznań podatkowych,
  • Przygotowanie dokumentacji i raportów oraz kontakty z audytorami,
  • Szansa na uczestnictwo w tranzycji (wyjazdy przez 2-3 miesiące w celu poznania i przeniesienia procesów).
Oferujemy:

  • Praca w międzynarodowym środowisku,
  • Bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka zdrowotna, Multisport, ubezpieczenia grupowe),
  • Uczestnictwo w zajęciach językowych,
  • Okazja do rozwoju zawodowego – stały kontakt z klientem.

Opis dodatkowy

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji na adres: f...@fujif... Wyświetl e-mail

Nr ref: GL/05/2017