Szukaj

Decathlon Sp. Z o.o.

Adres
80-176  ul.  Szczęśliwa 1
Branża / kategoria
Obsługa klienta / Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Wymiar pracy
Cały etat, Część etatu
Wynagrodzenie brutto (od)
2 000

Dodane 21 kwietnia 2017

Sprzedawca

Wymagania: Sport jest twoją pasją. Jesteś dynamiczny, lubisz kontakt z klientem. Twoje mocne strony to umiejętność pracy w zespole i chęć pomagania innym.

Obowiązki: Pracując w określonym sektorze sklepi, doradzasz klientom - sportowcom, pomagasz w wyborze i starasz się sporstać ich potrzebom. Zapewniasz wysoją jakość ekspozycji i dostępność produktów. Obsługujesz klientów, rozmawiasz z nimi, aby jak najlepiej odpowiedzieć na ich potrzeby. Usprawniasz obieg informacji na terenie sklepu. Starasz się zainteresować klientów ofertą usług dostępnych w sklepie. Sprawnie zarządzasz artykułami zwróconymi przez klientów.

Oferujemy: Zatrudnienie na różne etaty czasu pracy. Pracę w młodym ambitnym zespole. Przyjazną atmosferę pracy. Możliwości rozwoju osobistego. Umowę o pracę. Bogaty pakiet socjalny.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."
Gdańsk szczęśliwa 1
m...@decat... Wyświetl e-mail
9511855233