Szukaj

Powrót do listy

Facet na poziomie i z mózgiem szuka Miłej

Towarzyskie - Szukam drugiej połowy
Ogłoszenie nieaktualne
Witam serdecznie reprezentantki płci pięknej,

Piszę to ogłoszenie, bo mam cichą nadzieję, że poznam miłą i fajna kobietę z Trójmiasta lub bliskich okolic. Chciałbym w ten sposób nawiązać zdrową relację oparta na wzajemnym przyciąganiu pod różnym względem.

W życiu jest wiele okazji, by kogoś poznać, ale zazwyczaj się spieszymy, jesteśmy zmęczeni, słuchamy muzyki itd etc. Dlatego ta forma poznania przez internet wydaje się być ciekawa alternatywa dla zapedzonej rzeczywistości.

Lubię jednak konkretne osoby. Jeśli będzie nam się dobrze pisało i sposobamy się sobie nawzajem, to nie ma co odkładać spotkania w nieskończoność. Po pierwsze to trochę niepoważne, a po drugie, to mam już 32 lata i nie bawi mnie takie never ending story we wzajemnym pisaniu. Oczywiście jestem cierpliwy, ale wszystko ma swoje rozsądne granice.

Mimo swojego wieku nie wyglądam na tyle :-). Mam dobre geny a ponadto 179 cm i ok 73kg słusznej wagi ( masa ciała w normie). Poza wysportowanym ciałem i sympatyczną aparycja z niebieskimi oczami prezentuję coś więcej.

Mam mózg (używam go i dbam o niego) oraz wyobraźnię. Posiadam odpowiedni poziom zachowania się i nie mam zespołu Tourrettea w postaci nachalnego dotykania. 

Zatem jeśli chcesz poznać faceta na poziomie, który umie mówić i słuchać, to zapraszam do wspólnego poznania się. Może oboje sprawimy, że ta zima szybciej przejdzie do historii ☺.

The show must go on :-)

I pozdrawiam ciepło,

Paweł