Zimowy Girls Camp - Jura

obserwuj
Cena
1 249
Rodzaj
Rekreacyjne
Termin od
2021-01-24
Termin do
2021-01-30

Treść ogłoszenia


DIY. Własnoręcznie robione ozdoby, gadżety i biżuteria to sposób na rozwijanie wyobraźni, oryginalność i po prostu czysta radość tworzenia.  Puścimy wodze fantazji i samodzielnie wykonamy własną kolekcję. Mogą to być na przykład kolczyki, bransoletki, piórniki, ramki na zdjęcia, kosmetyczki, zakładki do książek, poduszki… Oczywiście to, co zrobimy wiele będzie zależeć od nas samych. W naszej pracowni będzie kolorowo i ekologicznie. 
Czas na fitness. Również w ferie warto zadbać o dobrą kondycję, bo przecież ruch to zdrowie! Codziennie weźmiemy udział w popularnych i lubianych zajęciach typu stretching, pilates, TBC, a dla zwiększenia poziomu endorfinek pojawi się też energetyczna zumba kids.
Babski wieczór ze słodką niespodzianką. Pogadanki o ulubionych książkach, serialach, filmach i ich bohaterach, czytanie ulubionych fragmentów książek, krótka lekcja pisania poezji i zabawnych tekstów piosenek. Na koniec – w pidżamowych strojach wieczorowych – specjalny seans z kubkiem gorącej czekolady i samodzielnie upieczonymi muffinkami... To będzie rozkoszny wieczór.
Sesja fotograficzna. Zabawmy się w fotomodelki! Za pomocą farb do twarzy stworzymy ciekawe charakteryzacje, a spinki, kolorowe gumeczki, brokat i lakier do włosów pomogą wyczarować zwariowane fryzury! Efekty wyjątkowych metamorfoz uwiecznimy podczas pamiątkowej sesji zdjęciowej.
Zdrowe odżywianie. Jak jeść zdrowo i smacznie? To musi wiedzieć każda młoda dama. Dlaczego nie należy pałaszować tłustych fast foodów i dlaczego powinnyśmy uważać na słodycze? Poznamy piramidę zdrowego odżywania i same ułożymy idealny jadłospis dla zdrowia i urody. W programie również praktyczne wprawki kulinarne: skomponujemy super witaminową sałatkę, która doda nam energii w mroźne popołudnie.
Zajęcia linowe. Bądź zwinna i odważna niczym Kobieta Kot! Most linowy, wchodzenie po drabince alpinistycznej, zjazdy na linie – to będzie prawdziwy test przebojowej dziewczyny. Odwagi!
Marsze na orientację. Podczas chwili odpoczynku pójdziemy do lasu, gdzie nauczymy Was poprawnie korzystać z mapy i kompasu. Opowiemy także, jak właściwie wyznaczać kierunek północy bez kompasu, czym jest siatka geograficzna oraz skala mapy. Wszystkie te elementy połączymy w grę terenową z licznymi zadaniami i zagadkami, które będą znajdować się w punktach kontrolnych.
Jurajskie jaskinie. Eksploracja jaskiń dostarcza niesamowitych wrażeń, ale wymaga też nieco odwagi. Schylanie, czołganie, przeciskanie przez wąskie szczeliny – a to wszystko w ciemnych i wilgotnych jaskiniach, gdzie mrok rozpraszają jedynie nasze latarki. Nagrodą za to są wspaniałe widoki form naciekowych i możliwość poznania miejsc, do których nie każdy może wejść. Zajęcia są prowadzone przez doświadczoną kadrę, zapewniamy atestowany sprzęt.
Tajemnice Jury. Wiesz z czego słynie Wyżyna Krakowsko-Częstochowska? Znasz legendy o licznych skałach i zamkach na Szlaku Orlich Gniazd? Wiesz z jakiej epoki pochodzą skamieniałości i amonity? Razem wybierzemy się w fascynującą podróż w czasie, stworzymy amulety inspirowane skamielinami, a może i nawet spróbujemy zbudować makietę zamku...
Ponadto w programie:
  • dyskoteka przebierana
  • zawody w zjeżdżaniu na „jabłuszkach”
  • zimowa olimpiada na wesoło
  • konkursy i quizy
  • wieczorne kino
Dostępny termin:
31.01-06.02.2021

Więcej informacji na stronie:www.kompas.pl
 

Zobacz inne oferty

Ogłoszenie podstawowe

Cena

1 499 zł

Aktualizacja: 13 godzin temu
Ogłoszenie podstawowe

Cena

690 zł

Aktualizacja: 29 dni temu
Ogłoszenie podstawowe

Cena

690 zł

Aktualizacja: 29 dni temu
Ogłoszenie podstawowe

Cena

690 zł

Aktualizacja: 29 dni temu
Ogłoszenie podstawowe
583031... Zadzwoń
b...@kompa... Wyświetl e-mail
Karolina Stenka
Adres
Podlesice  Podlesice
Podlesice 1
Ważne jeszcze 104 dni (do 11.01.2021)
obserwuj to ogłoszenie
Zobacz dane kontaktowe
kompas.pl
  • Numer ogłoszenia: 63642606
  • Data wprowadzenia: 11 sierpnia 2020
  • Aktualizacja: 12 sierpnia 2020
  • Wyświetleń: 18
  • Wyświetleń na liście: 2 431
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji
Zadzwoń SMS