Korepetycje z matematyki - matura rozszerzona, konkursy

obserwuj
Cena
150
Jestem
Firmą
Udzielam / szukam korepetycji
Udzielam
Przedmiot
Matematyka
Dodatkowe informacje
Lekcja u korepetytora

Treść ogłoszenia

Na początek zacznę od przedstawienia się. Nazywam się Maciej Suliński. Obecnie jestem studentem Informatyki na Politechnice Gdańskiej. Z zamiłowania jestem pasjonatem matematyki oraz nowych technologii. W liceum byłem olimpijczykiem z Olimpiady Fizycznej oraz Olimpiady Astronomicznej. W wolne weekendy lubię wyjechać w polskie góry aby naładować pozytywną energię do codziennego działania. Zawodowo pracuje jako programista C++.

Oferuję korepetycje z matematyki na poziomie matury rozszerzonej. Zajmuję się tym już od 7 lat z licznymi sukcesami. Stawiam na zrozumienie omawianych zagadnień. Nie uczę konkretnych typów zadań, a staram się wykształcić u ucznia właściwy tok rozumowania. Tak abyście byli w stanie rozwiązać każde zadanie które stanie na waszej drodze, nawet te które są nietypowe i nigdy wcześniej nie były rozwiązywane przez Was.

Co mnie wyróżnia mnie na tle innych:
- indywidualne podeście do każdego: do każdego ucznia podchodzę w sposób indywidualny. Staram się złapać z nim dobry kontakt i dopasować sposób prowadzenia zajęć pod jego indywidualne potrzeby
- darmowa pomoc poza zajęciami: bardzo chętnie pomagam uczniom również zdalnie poza zajęciami. Tak aby mieli Oni wsparcie w zadaniach rozwiązywanych w domu, a nie musieli czekać z pytaniami cały tydzień.
- kładę nacisk na zrozumienie omawianych zagadnień:
- kształtuję sposób matematycznego myślenia, dzięki czemu uczniowie są w stanie rozwiązać nawet najbardziej nietypowe zadania, które spotkają na swojej drodze

W trakcie trwania zajęć zadaje uczniom dużo pytań, które mają ich skłonić do dogłębnego przeanalizowania omawianych zagadnień. Chyba każdy z doświadczenia widzi że wyuczonych typów bardzo szybko się zapomina, a to co się się raz dobrze zrozumiało pozostaje w głowie na bardzo długo.

Na efektywność zajęć składa się wiele czynników, ale najważniejszym z nich jest praca własna ucznia w domu. Bez niej uczniowie nie utrwalą dobrze omówionych zagadnień przez co zajęcia będą straconymi pieniędzmi. Dlatego też gdy widzę że uczeń notorycznie przychodzi na zajęcia bez zrobionych zadań, kończę z nim współpracę.

Zajęcia prowadzę z matematyki na poziomie matury rozszerzonej. W najbliższym roku nie planuje przeprowadzać zajęć na poziomie podstawowym. Chętnie również przygotowuje zdolnych uczniów młodszych klas do konkursów.

Zajęcia indywidualne: koszt 150 zł/h (godzina zegarowa)
Preferuje zajęcia w formie stacjonarnej. Zajęcia prowadzę pod adresem: ul. Pomorska 1/68, Rumia.

Za zajęcia istnieje możliwość wystawienia faktury.

Więcej szczegółów znajdziesz na mojej stronie internetowej: korepetycjegdynia.pl

Istnieje możliwość zajęć ONLINE. Najczęściej przeprowadzam zajęcia poprzez platformę DISCORD, która jest w pełni darmowa. W przypadku takiej formy zajęć udostępniam uczniowi wirtualną tablicę na której piszę zarówno ja jak i uczeń. Wbrew powszechnej opinii jest ona równie skuteczna jak tradycyjne stacjonarne zajęcia.

W razie wątpliwości zapraszam do kontaktu telefonicznego. Bardzo chętnie odpowiem na wszystkie pytania oraz bardziej szczegółowo opowiem o sposobie prowadzenia zajęć. Jestem dostępny codziennie pod numerem 886381... Wyświetl numer
czytaj więcej
zgłoś do moderacji
Ogłoszenie premium
Oferta online

Maciej Suliński

886381... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Rumia
Pomorska 1/68
Ważne jeszcze 83 dni (do 16.08.2022)
  • Numer ogłoszenia: 64834005
  • Data wyróżnienia: 15.05.2022
  • Data wprowadzenia: 15.05.2022
  • Aktualizacja: 15.05.2022
Zadzwoń SMS