Fryzjer z dojazdem do klienta!

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
Oferuję / poszukuję
Oferuję
Rodzaj
Fryzura

Treść ogłoszenia

Jeżeli masz już dość jeżdżenia i czekania w kolejkach w salonach fryzjerskich, to moja oferta jest właśnie dla Ciebie. Oferuje profesjonalne usługi fryzjerskie w domu klienta! Prywatny fryzjer, na umówioną wcześniej godzinę w wyznaczonym miejscu! Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, pracuję tylko na bezpiecznych i sprawdzonych kosmetykach do koloryzacji i pielęgnacji włosów. Zadzwoń lub napisz i umów się na spotkanie bez wychodzenia z domu!
Moimi klientami są również osoby niepełnosprawne, zarówno dzieci jak i dorośli. Jeżeli z różnych powodów nie możesz udać się do salonu, zaproś fryzjera do domu!

W związku z sytuacją występowania koronawirusa (Covid-19) w Polsce, w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, przestrzegam zaleceń Państwowej Inspekcji Sanitarnej i stosuje się do wytycznych służb sanitarnych w zakresie zasad higieny. Do klienta przyjeżdżam w maseczce lub przyłbicy, z płynem dezynfekcyjnym do rąk jak i narzędzi. Na miejsce dojeżdżam z czystym zdezynfekowanym sprzętem, ale na życzenie klienta jestem przygotowana na ponowną dezynfekcję.

Obszar dojazdu to okolice Pruszcza Gdańskiego, całe Trójmiasto oraz niedaleko położone miasteczka na terenie woj. Pomorskiego.


Proszę o kontakt głównie telefoniczny/smsowy.

Zapraszam na moją domową stronę:
http://www.FryzjerkaMonika.pl
  • Numer ogłoszenia: 63840218
  • Data wprowadzenia: 20 października 2020
  • Wyświetleń: 16
  • Wyświetleń na liście: 516